UA

 0-800-305-335 Безкоштовно по Україні

 •  0-800-305-335 Безкоштовно по Україні
 • (066) 561 28 06
 • (067) 325 93 60
 • (050) 558 97 58
 • (050) 472 80 48
 • (067) 622 57 83
 • (063) 515 21 33
 • (099) 566 59 98
 • (067) 958 79 52
 • (067) 266 44 35
 • (050) 470 54 44
 • (098) 034 69 27
 • (050) 422 27 28
 • (066) 940 04 60
 • (050) 263 48 66
 • (050) 326 21 49
 • (067) 622 57 84
Корисна інформація

Словник мебляра, корисно завантажити, наші дилери і т.і.

Клієнту

Дилери Корисно завантажити Наші вакансії
Про виробників

Детальний опис брендів-виробників продукциї каталогу

Клиєнти про нас

Ми будемо раді будь-якому вашому відгуку

Замовити
Каталог 2015

Повний каталог продукції з доставкою

Еклектика: з'єднуємо воєдино різні стилі

Як художник на своїй палітрі змішує різні кольори фарби, так і цей стиль в інтер'єрі з'єднує в єдину гармонійну картину різні стилі: прованс і модерн, класику і скандинавський стиль, мінімалізм і етніку. Відчуйте себе справжнім художником і впустіть еклектику в свій будинок. Вона сміливо порушує всі правила, змішуючи старе і нове, захід і схід, розкіш і скромність, яскраві кольори Провансу і білосніжні кольору Скандинавії. Цей стиль дозволяє наповнити простір всім тим, що ви так любите, а також рідкісними та унікальними предметами декору з усього світу. Стирати кордони і поєднувати непоєднуване - ось головний лейтмотив еклектики. Але чи є у нього якісь постійні риси чи він не піддається опису?

ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

Еклектика - це змішування і об'єднання різнорідних ідей, поглядів, стилів. Воно застосовується у філософії, в мистецтві, в архітектурі, в моді, і, звичайно, не обійшло стороною і дизайн інтер'єру. Що ж означає поняття еклектика в інтер'єрі і як його пояснити? Швидше за все, еклектикою можна назвати поєднання декількох напрямків в оформленні інтер'єру.

Спочатку цей стиль став для дизайну інтер'єрів перехідним стилем, як би кордоном від одного до іншого, заснованим на тимчасовому факторі. І він був неминучий, тому що на зміну одному стилю приходив інший. Саме еклектика давала той необхідний час, що був потрібен, щоб повністю відійти від першого, замінивши його з'явилися новим напрямком.

Сучасна ж еклектика може означати і штучне змішання різнорідних стилів з елементами кожного з них. Головний принцип - це помірність. Стилів не повинно бути занадто багато і вони повинні бути близькі по оформленню, гармонійно поєднуватися між собою.

Слід пам'ятати, що еклектика - це не безладне зібрання воєдино елементів різних стилів. Скоріше, це якийсь симбіоз, який народжує гармонію на основі різних епох, деталей, особливостей. Нерідко стиль еклектика називають діалогом декількох різних культур.

Іноді важко вибрати один стиль в оформленні житла, адже кожен має свою «родзинку», свої яскраві моменти. Як наслідок, у ХІХ столітті з'явився неповторний стиль еклектика. Тут різні стилі майстерно поєднуються і висловлюють задуману ідею. Сьогодні цей стиль в Україні переживає нове народження.

ДЛЯ КОГО ЭТОТ СТИЛЬ?

Вам сподобається цей стиль, якщо ... Ви з легкістю підбираєте собі повсякденний наряд з речей різних стилів, фасонів і кольорів. У вашому плейлисті перемішані Моцарт, Боб Марлі і Бейонсе. Ви любите експериментувати, придумувати незвичайні рішення, створювати гармонію. І головне, ви за індивідуальність. Адже еклектика не терпить повторів. Інтер'єр в цьому стилі завжди створюється під певну людину, а найчастіше саме цією людиною. Тільки ви знаєте на всі 100% свої смаки, уподобання і тільки Ви здатні створити інтер'єр «під себе», тому, вибираючи цей стиль, потрібно бути, в першу чергу, художником, творцем, фантазером.

Даний стиль є оптимальним в тих випадках, коли важливо, щоб інтер'єр був підходящим для людей з різними смаками та уподобаннями. Еклектика дозволить кожному мешканцеві будинку надати своє унікальне місце в приміщенні, яке припаде до душі саме йому.

МЕБЛІ

При наповненні приміщень меблями вибираються предмети інтер'єру з декількох стилів. У цьому випадку загальним тут виступає колір, матеріал, фактура. Основними відмінними рисами меблів при цьому стилі є функціональність і компактність, запозичені у чудового, що відрізняється романтичністю і легкістю, стилю початку XX століття, що має назву модерн. Простота і легкість меблів - це данина мінімалізму, а практичність - провансу і скандинавському стилю.

Крім того, дуже часто для зручності користування та економії простору в стінах виконуються ніші, в них вбудовуються місткі і зручні сучасні шафи-купе. Тут слід зазначити, що в асортименті компанії «Кронас» можна знайти все для створення сучасних шаф-купе: від направляючих до декорування дверей піскострумом або технікою вітражу.

Зручність - це одна з найважливіших якостей, яка повинна дотримуватися при оформленні приміщень меблями в стилі еклектика.

ДЕКОР

Чим точно еклектика не є, так це звалищем випадкових речей. Якщо ви візьмете потрохи того і цього, додасте ще трохи геть такого і перемішаєте в інтер'єрі однієї кімнати, ви отримаєте повний розгардіяш. Відсутність будь-яких обмежень і повна свобода дій, які здаються властивими еклектиці, насправді можуть послужити погану службу: будьте обережні, не перегніть палицю і не порвіть тоненьку нитку між контрастом і хаосом.

Саме елементи декору повинні розставити всі крапки над «і». Що це може бути? Прикладів достатньо багато, перерахуємо лише деякі з аксесуарів і деталей еклектики в інтер'єрі: килими, штори, люстри, дзеркала, ковані елементи і ліпний декор з оригінальними візерунками, різний антикваріат, чорно-білі фотографії. Ці предмети, при грамотному підході і наявності почуття стилю, можуть відмінно поєднуватися з сучасними, оригінальними меблями незвичайних форм.

Штори в стилі еклектика теж мають свої неповторні особливості. Всю уяву можна направити на нетрадиційне поєднання моделей і малюнків тканин. Пір'я, стрази, рюші, клепки на глянцевих атласних, оксамитових і шовкових поверхнях. Густота складок, драпіровок, наявність стрічок, шнурів варіюється і поєднується в таких шторах. Якщо ви повні оригінальних ідей, в еклектичному інтер'єрі можете реалізувати їх сповна.

А також при оформленні приміщень важливу роль відіграють квіти. Завдяки використанню квітів, приміщення ушляхетнюється, пожвавлюється і стає більш комфортним. А також квіти притягують до себе тепло і світло.

Кращий спосіб навчитися керувати хаосом - це зануритися в нього. Виберіть в якості основи кілька предметів меблів або аксесуарів, а далі починається чистий експеримент. Килими, картини, освітлення, акценти - сміливо грайте зі світлом і тінню, матовими і блискучими фактурами. Але не забувайте вибудовувати чіткі паралелі і контролювати себе: все-таки неможливо запхати все, що ви любите, в одну кімнату.

Інстинктивно ви відчуєте той момент, коли буде знайдений правильний баланс. Якщо у вас все ще залишилися сумніви, спробуйте вчинити так: сфотографуйте ваш інтер'єр, а потім, через деякий час, проаналізуйте отриману картинку. Що перше кидається вам в очі? Треба відсіяти всі дисонуючі елементи і починати вибудовувати композицію заново.

Підходячи з почуттям і трепетом до оформлення дизайну свого житла, вдало змішуючи вподобані вам деталі різних стилів, ви зможете створювати справжні шедеври, які затьмарять пропозиції кращих дизайнерів!

10 ГОЛОВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ СТИЛЮ

 1. Поєднання різних стилів та їх елементів.
 2. Еклектика вбирає всі найкращі риси і деталі різних стилів.
 3. Змішання не більше трьох стилів.
 4. Стиль еклектика називають діалогом декількох різних культур.
 5. Зручність, комфорт і гармонія.
 6. Поєднання сучасної стилістики з історією минулого.
 7. Меблі обираються з декількох стилів.
 8. Вкрай важливі дрібні деталі, які і об'єднують різні речі в інтер'єрі.
 9. Предмети меблів, декору та оздоблення чітко продумані і пов'язані стилістичним ланцюжком і загальною темою.
 10. Має дотримуватися почуття міри і смаку