UA

 0-800-305-335 Безкоштовно по Україні

 •  0-800-305-335 Безкоштовно по Україні
 • (066) 561 28 06
 • (067) 325 93 60
 • (050) 558 97 58
 • (050) 472 80 48
 • (067) 622 57 83
 • (063) 515 21 33
 • (099) 566 59 98
 • (067) 958 79 52
 • (067) 266 44 35
 • (050) 470 54 44
 • (098) 034 69 27
 • (050) 422 27 28
 • (066) 940 04 60
 • (050) 263 48 66
 • (050) 326 21 49
 • (067) 622 57 84
Корисна інформація

Словник мебляра, корисно завантажити, наші дилери і т.і.

Клієнту

Дилери Корисно завантажити Наші вакансії
Про виробників

Детальний опис брендів-виробників продукциї каталогу

Клиєнти про нас

Ми будемо раді будь-якому вашому відгуку

Замовити
Каталог 2015

Повний каталог продукції з доставкою

Як спланувати свою кухню

1.З чого розпочати?

Перед замовленням кухонних меблів потрібно максимально точно скласти план кухні, позначивши всі розміри: загальні габарити приміщення, розташування вікон і підвіконь, дверей і плінтусів, електричних розеток і газових труб, кранів і водостоків, вентиляційних отворів. Однак, якщо Ви не впевнені в результаті, то запросіть додому фахівця, який кваліфіковано зробить заміри Вашого приміщення. Вартість заміру уточнюйте у консультантів.

2.Ідея майбутньої кухні.

Перш, ніж відправлятися замовляти меблі, чітко визначте Ваші побажання щодо майбутньої кухні. Яка її головна функція: спілкування, просто місце для приготування їжі, престиж? Скільки людей живе в квартирі? Як часто в будинку готують?

Виберіть планування Вашої нової кухні.

Лінійна кухня - оптимальний вибір для компактного розміщення. Меблі вибудувані в одну лінію уздовж стіни, є необхідний вільний простір навіть на невеликій площі.

Кутова кухня і П-подібна вимагають більше місця, але володіють великими перевагами і зручностями, оскільки залишається місце для обідньої зони.

Зручна і практична кухня планується за принципом "робочого трикутника". Так звані три робочих зони, які використовують для підготовки продуктів, приготування їжі та миття посуду.

3.З чого буде зроблена Ваша кухня?

У салоні, куди ви вирушаєте, проконсультуйтеся у фахівців про властивості використовуваних матеріалів, плюси і мінуси кожного з них.

Зверніть увагу на фасади! Найпоширеніші з них фасадні панелі МДФ (дрібно дисперсійна фракція) покриті плівкою, лакофарбою або пластиком.

Основні характеристики фасадів

Фасади МДФ покриті плівкою.

Зверніть увагу на товщину плівки. Вона повинна бути не менше 0,4-0,6мм. Плівка, яка тонше - з часом відшаровується під дією перепаду температури і вологи.

Фасади МДФ покриті лакофарбою

На фасаді не повинно бути раковин, сколів, задирок. Покриття має бути рівномірним, без шагрені. Найголовніше - фасади не повинні пахнути фарбою, так як повинна використовуватися спеціальна фарба для меблевих фасадів, яка не має запаху після фарбування і добре реагує на перепади температури.

Фасади МДФ покриті пластиком

Якщо в салоні, куди ви звернулися, є можливість показати фасад в розрізі, зверніть увагу на клейовий шов між МДФ і пластиком. Він повинен бути рівномірним, червонуватого кольору.

Корпуси для кухні виготовляються з ЛДСП (ламінованої деревинно-стружкової плити). Вона не боїться вологості, АЛЕ боїться прямого попадання води, тому найбільш вразливим місцем є торець, тобто лицьова частина. Зверніть увагу на те, чим вона заклеєна. Ідеальним і довговічним варіантом є кромка з пластику ПВХ або АВS товщиною 0,4 і 2 мм, так як вона більш надійно захищає торцеву частину від води, ніж меламінова (паперова) кромка.

Обов'язково дізнайтеся про властивості стільниці! Вона повинна бути волого і термо- стійкою. Вологостійкість можна визначити якщо попросити шматочок стільниці, то всередині на зрізі повинні бути зелені вкраплення.

4.Освітлення

Освітлення в кухні має бути рівномірним і яскравим, але не сліпучим. Наші, робочі поверхні та інші затемнені долі вимагають додаткового підсвічування, оскільки стельове світло не замінює освітлення робочої зони. Крім того підсвічування може бути і чудовою прикрасою барної стійки або шаф-вітрин.

5.Як бути зі стандартом?

Меблі, що складаються зі стандартних модулів, звичайно обійдуться Вам дешевше. Але якщо Ви хочете ергономічності та індивідуального підходу, то зробіть висоту робочих поверхонь відповідно до зросту господині, тоді спина буде втомлюватися набагато менше.

6.Побутова техніка і механізми.

При купівлі побутової техніки обов'язково скажіть консультантам про свою техніку буде це плита або варильна поверхня, чи хочете ви розділити варильну поверхню і духову шафу, зніміть розміри мікрохвильовій печі і телевізора. Перебування на кухні стає ще більш приємним при використанні всіляких кухонних механізмів. На відміну від звичайних полиць вони дозволяють відразу побачити весь вміст і таким чином упорядкувати зберігання продуктів і кухонного начиння.

7.Перевірка договору.

Поставтеся до підписання договору дуже уважно. Перевірте наявність всіх обговорених елементів, кольору фасадів, корпусу і стільниці. Адже дизайнер, який розробляв Вам кухню не зуміє здогадатися про Ваші побажання або зміни, якщо Ви йому це не скажете, а якщо замовлення вже пійшло в роботу, що-небудь змінити неможливо.

8.Завершальний етап.

Ви вже стали щасливим власником нових меблів, секцію за секцією їх заносять до Вас додому. Щоб відчуття свята не покидало Вас і далі, не забудьте уважно перевірити - чи все вам доставили. І ще сучасна кухня - це найскладніші меблі для установки по місцю. Для того, щоб зібрати її, потрібна висока кваліфікація і наявність професійного обладнання. Тому краще скористатися послугами майстрів підприємства, які точно знають як встановити ці меблі краще і несуть за цю роботу відповідальність