UA

0-800-305-335

Бесплатно по Украине

 • (066) 561 28 06
 • (067) 325 93 60
 • (050) 558 97 58
 • (050) 472 80 48
 • (067) 622 57 83
 • (063) 515 21 33
 • (099) 566 59 98
 • (067) 958 79 52
 • (067) 266 44 35
 • (050) 470 54 44
 • (098) 034 69 27
 • (050) 422 27 28
 • (066) 940 04 60
 • (050) 263 48 66
 • (050) 326 21 49
 • (067) 622 57 84
Корисна інформація

Словник мебляра, корисно завантажити, наші дилери і т.і.

Клієнту

Дилери Корисно завантажити Наші вакансії
Про виробників

Детальний опис брендів-виробників продукциї каталогу

Клиєнти про нас

Ми будемо раді будь-якому вашому відгуку

Замовити
Каталог 2015

Повний каталог продукції з доставкою

Корпоративна газета

 • 12 Листопада 2015

  №2 (10) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Якщо ви читаєте ці рядки, значить, ви, як і ми, ті, хто випускає цю газету, приділяєте багато часу і уваги виробництву і дизайну меблів. Ми знову раді зустрітися з вами на сторінках нашої газети. І ця зустріч проходить в один з найромантичніших, але в той-же час найбільш насичених на події сезонів року - осінь.

  Осінь пахне теплим чаєм і звучить мелодією листопаду. У вересні ми все знову повернулися в робочу круговерть, і морські дали змінилися міським пейзажем. Саме тому темою номера вирішено було вибрати стиль урбанізм, який зараз входить у моду. Стиль вдало проектує міське середовище в дизайн інтер'єру і меблів.

  Для тих, хто не сидить на місці і знаходиться в постійному пошуку, ми підготували огляд меблевих виставок. А також новини компанії «Кронас», наші новинки в асортименті, запуск скляного виробництва в Одесі та дизайнерські рішення кращих дизайнерів світу в рубриці «Цікавинки».

  Дякую що ви з нами!

 • 01 Лютого 2015

  №1 (9) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Номер газети, вийшов своєрідним альманахом. Ми згадали важливі події з життя нашої компанії і спробували зазирнути в майбутнє. Спеціально для вас був підготовлений огляд модних тенденцій в меблевому і інтер`єрному світі, наші експерти зробили спробу спрогнозувати, як розвиватиметься меблевий ринок України в 2015 році.

  Не обійшлося і без знайомства з новинками від провідних торгових марок. У 2015 році одна з провідних торгових марок нашої компанії проведе процес глобального ребрендингу. FF стає GIFF!

  Команда компанії «Кронас» дякує всіх своїх клієнтів, партнерів і друзів за те, що були з нами в цьому році! Залишайтеся з нами і в майбутньому!

 • 12 Січня 2014

  №2 (8) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Ось вже вкотре ми зустрічаємося з вами напередодні самих чудових свят у році - Нового року та Різдва Христового. І це стало доброю традицією!

  У новому номері нашої газети читайте про тенденції меблевого ринку від керівників напрямків нашої компанії, а також про головні події, які сталися з нами. Цього разу ми спробували створити гід по стилям, про які йшла мова в попередніх номерах газети, і у нас вийшов огляд від класики до мінімалізму.

  У рубриці «Меблі в деталях» піде мова про шафи-купе: розсувні системи, внутрішня організація, декорування. У рубриці «Огляд» торкнемося теми Інтернет-торгівлі і познайомимо вас з Інтернет-магазином компанії «Кронас».

  Сподіваємося, матеріали, якими наповнений цей святковий номер, стануть для вас корисними.

 • 10 Червня 2013

  №1 (7) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Ми знову раді вітати вас на сторінках нашої газети. Перший номер виходить напередодні самої довгоочікуваної пори в році - літа. Море, пляж, пісок! Сподіваємося, всім нам вистачить часу для відпочинку, пікніків, зустрічей з рідними.

  На сторінках газети читайте про те, як наша компанія взяла участь у меблевій виставці «MTKT Innovations 2013», а також про те, як народжувався слоган для торгової марки «FF». Коментарі з приводу асортименту компанії дають керівники продуктових напрямків.

  Темою номера в цей раз стала еклектика. З'єднання воєдино, змішування, експерименти, індивідуальні рішення - ось штрихи до даного стилю. Читайте про те, як у всьому цьому розібратися.

  Огляд меблевого ринку з діаграмами і таблицями стане цікавий для тих, хто серйозно підходить до планування свого меблевого виробництва.

  Також у номері знайдете новини компанії, новинки, цікаві факти та події.

  Гарного читання і до зустрічі спекотним літом!

 • 13 Лютого 2013

  №3 (6) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Це перша наша зустріч в цьому році. Дуже символічно, що Новий рік наша компанія починає з новим номером корпоративної газети. Нові позиції в асортименті, нові події, нові починання ... «Новий» як девіз проходить червоною стрічкою через усі рубрики цього номера.

  Новий рік - це час чудес, і навіть ті, хто вже давно виріс, сподіваються, що саме в цей час з ними і може статися щось чарівне і незвичайне. Стиль «Прованс» як тема номера - для тих, хто готовий у новому році зробити своє життя яскравішим. Завжди є до чого прагнути, головне - не бійтеся! Нові горизонти, нові ідеї, нові повороти! Щороку у кожного з нас є можливість почати життя з чистого аркуша або продовжити вдале починання.

  Сподіваємося, і в новому році ви будете вірні нашій компанії, а ми в свою чергу зобов'язуємося зробити все, щоб наша співпраця стала ще більш комфортною.

 • 14 Серпня 2012

  №2 (5) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Сьогодні наша з вами зустріч присвячена ... свободі. Тому п'янке відчуття свободи і простору, яке накриває з головою, коли ти стоїш на вершині, а внизу, на тисячі кілометрів, тягнеться безмежна залита сонцем водна гладь. Наша зустріч присвячена відчуттю повноти життя, яке відчуваєш, розкинувшись в м'якому шезлонгу на березі тихої блакитної затоки, коли прикриваєш рукою очі і розумієш: життя прекрасне!

  Свобода - це політ думки, це купа ідей, це нестримне прагнення вперед. Ми хочемо привнести відчуття свободи в ваше повсякденне життя, а тому цей випуск цілком і повністю присвячений ідеям і фантазіям, концептуальним рішенням і новаторству.

  Тема номера - морський стиль в дизайні інтер'єрів, як ніколи популярний в цьому сезоні. Кольори синього моря і білої піни, плавні форми, натуральні матеріали, сміливі рішення, максимум простору і фантазії, романтика і нотка авантюризму - ось рецепт цієї страви під назвою «морський стиль». У цьому літньому номері на вас чекає ще маса ідей і новинок, які з легкістю можна використовувати в реальному житті.

 • 01 Квітня 2012

  №1 (4) Тенденції, Дизайн, технології, новинки Зареєструйтесь
  або залогіньтесь :)

  Сьогодні наша четверта з вами зустріч на сторінках газети компанії «Кронас», присвяченої тенденціям, дизайну, технологіям та новинкам меблевого світу. За минулий час відбулося чимало важливих подій, інформацією про які ми поспішаємо поділитися з вами: розширюється наша філія в Одесі, відкрився «Кроноцентр» в Донецьку, запущений новий стильний ергономічний сайт - і це далеко не всі новини.

  Модні меблеві тенденції цього року, які багато в чому диктують виставки «Imm Сologne» і «MTKT Innovation», звернені у бік півночі Європи: саме в холодних країнах народився популярний сьогодні скандинавський дизайн, звідти прийшло поклоніння чистому білому кольору, що грає головну роль в інтер'єрах цього сезону. Звичайно, ми не могли залишитися осторонь від світових тенденцій, а тому продуктовий портфель компанії значно поповнився цілою низкою актуальних декорів та моделей.

  Цей весняний номер ми наповнили не просто корисними порадами, свіжими новинами, захоплюючими матеріалами і гарними ілюстраціями, ми наповнили його світлом і теплом, щоб зробити ваше життя і вашу роботу хоча б трішки комфортніше, легше і яскравіше!