UA

 0-800-305-335 Безкоштовно по Україні

 •  0-800-305-335 Безкоштовно по Україні
 • (066) 561 28 06
 • (067) 325 93 60
 • (050) 558 97 58
 • (050) 472 80 48
 • (067) 622 57 83
 • (063) 515 21 33
 • (099) 566 59 98
 • (067) 958 79 52
 • (067) 266 44 35
 • (050) 470 54 44
 • (098) 034 69 27
 • (050) 422 27 28
 • (066) 940 04 60
 • (050) 263 48 66
 • (050) 326 21 49
 • (067) 622 57 84
Корисна інформація

Словник мебляра, корисно завантажити, наші дилери і т.і.

Клієнту

Дилери Корисно завантажити Наші вакансії
Про виробників

Детальний опис брендів-виробників продукциї каталогу

Клиєнти про нас

Ми будемо раді будь-якому вашому відгуку

Замовити
Каталог 2015

Повний каталог продукції з доставкою

Нова колекція італійських ручок Bosetti Marella вже у продажу

Часом сама непримітна кухня перетворюється в яскравий акцент всього кухонного інтер'єру тільки завдяки ексклюзивній фурнітурі. Спробуйте, замовляючи кухню або шафу, просто піднести до фасаду кілька різних варіантів меблевих ручок - зовнішній вигляд зміниться кардинально. Особливо, якщо мова йде про такі ручках, як Bosetti Marella. Саме вони були презентовані компанією «Кронас» на весняній виставці «MTKT INNOVATIONS 2013».

Свою історію італійський виробник меблевої фурнітури Bosetti Marella веде з 1989 року. Тоді на зламі десятиліть Роберто Марелла заснував невелику сімейну компанію з виробництва меблевої фурнітури. Його пристрасть до дизайну і комерційна хватка зробили цей бренд відомим на весь світ. З самого початку пан Марелла зробив упор на інноваційні технології у виробництві та постійний пошук нових ідей. Пізніше саме ці особливості свого бізнесу він назве запорукою успіху всієї компанії в цілому.

Сьогодні продукція Bosetti Marella поставляється більш ніж в 100 країн світу, включаючи і Україну. До сімейному бізнесу підключилися й сини Роберто Марелла - Даніеле і Серхіо, які стали натхненниками нових колекцій і відкрили нові ринки для своєї продукції. У компанії працює 120 чоловік, середній вік співробітників 34 роки. У штаті фірми складається власний дизайнер.

Компанія володіє новітнім обладнанням для виробництва меблевих аксесуарів. У 2012 році інвестиції у виробництво склали 1,5 млн. євро. Компанія має обладнання для 3D моделювання та виготовлення прототипів нової продукції. Варто відзначити, що вся продукція Bosetti Marella сертифікована , проходить ретельний контроль якості, починаючи з підбору сировини і закінчуючи ділянкою упаковки. Дуже важливо, що це 100% італійський продукт: всі технологічні процеси здійснюються на території фабрики в Італії.

Найскладніші етапи виробництва, які тримаються в секреті, гарантують високу якість, надійність і довговічність всієї продукції Bosetti Marella . Як правило, більшість ручок виготовляються з цинку методом лиття у форму. Цинк забезпечує високу міцність і довговічність виробу. Далі ручки проходять стадії шліфування й полірування. Високоякісна гальваніка (більше 35 видів) дозволяє забезпечити розкіш і різноманіття обробки ручок.

В обробці ручок Bosetti Marella використані дорогі матеріали: дорогоцінні і рідкісні камені, природний бурштин, перламутр, камені Swarovski і натуральна шкіра. 10 років тому саме Bosetti Marella стала першою компанією, яка створила ручки з кристалами Swarovski. Ці ручки з'явилися як результат співпраці дизайнерів Bosetti Marella і будинку Swarovski. Відносини між компаніями дуже близькі, будинок Swarovski розробляє нові форми і огранки кристалів спеціально для ручок Bosetti Marella. На жаль, сьогодні є багато компаній, які використовують бренд Swarovski для ручок зі звичайним склом. Деякі компанії роблять першу поставку зі справжніми кристалами Swarovski, а наступні з кришталем. Багато покупців не зможуть знайти різницю між такими ручками. Не всі заявлені кристали насправді є кристалами Swarovski.

Усе найкраще коштує дорого, тому Bosetti Marella відноситься до цінової категорії преміум-класу. Меблеві ручки Bosetti Marella використовуються при виробництві меблів преміум-сегмента з натурального дерева або матеріалів, стилізованих під натуральне дерево. Сьогодні цей італійський бренд пропонує більше 6000 моделей ручок. Складська програма компанії «КРОНАС» по Bosetti Marella стартує зі наступних колекцій:

Bosetti Marella New Creation (стиль модерн та вінтаж),

Marella Oasi (стиль вінтаж та кантрі),

Marella Alhambra (стиль класика і вінтаж),

Marella Zar (стиль класика), Marella (стиль вінтаж)

Marella Moderno (стиль модерн).

Але ми також постачаємо ручки Bosetti Marella під замовлення в найкоротші терміни. Колекції під замовлення: Aurea, Crystal, Ambra, Mother of Pearl, Leather-eco, Paesina stone.

Колірна гамма також різноманітна і розділена за стилями: для класики підійдуть ручки в кольорі валентное золото, східне срібло, состаренное срібло; вінтаж - поліроване срібло, поліроване золото, нікель, темний нікель; модерн - хром, сатин, чорний глянець, білий глянець. Варто відзначити, що новинками сезону стали унікальні покриття: східне срібло, поліроване срібло, темний нікель, а також Cor-ten - імітація іржі, Grafit - імітація графітової поверхні, Kassite - імітація чавуну (як за зовнішнім виглядом, так і по тактильним відчуттям).

На сьогоднішній день компанія володіє новими технологіями і невичерпним творчим потенціалом. Саме Bosetti Marella - один з тих брендів на меблевому ринку, який задає тенденції для всіх інших виробників лицьової фурнітури. Обираючи Bosetti Marella, ви обираєте істинний італійський продукт, справжню розкіш італійських палаців, ви вибираєте продукт, який прослужить декільком поколінням вашої сім'ї і воістину стане сімейною реліквією.

«Існують повсякденні товари, які можуть стати художнім об'єктом. І наші меблеві ручки представляють цей «особливий» об'єкт, вони не тільки несуть функціональне навантаження, але й постійно будуть доставляти естетичне задоволення », - у цих словах Роберто Марелла криється вся філософія і загадка бренду. І це дійсно так на 100%!