UA

 0-800-305-335 Безкоштовно по Україні

 •  0-800-305-335 Безкоштовно по Україні
 • (066) 561 28 06
 • (067) 325 93 60
 • (050) 558 97 58
 • (050) 472 80 48
 • (067) 622 57 83
 • (063) 515 21 33
 • (099) 566 59 98
 • (067) 958 79 52
 • (067) 266 44 35
 • (050) 470 54 44
 • (098) 034 69 27
 • (050) 422 27 28
 • (066) 940 04 60
 • (050) 263 48 66
 • (050) 326 21 49
 • (067) 622 57 84
Корисна інформація

Словник мебляра, корисно завантажити, наші дилери і т.і.

Клієнту

Дилери Корисно завантажити Наші вакансії
Про виробників

Детальний опис брендів-виробників продукциї каталогу

Клиєнти про нас

Ми будемо раді будь-якому вашому відгуку

Замовити
Каталог 2015

Повний каталог продукції з доставкою

Види меблевих фасадів

Вічні питання виробників і покупців у чомусь схожі. Виробник прагне виготовити меблі, які будуть користуватися попитом, в той час, як покупець шукає того самого продавця, який зможе задовольнити його смак. Найчастіше, зовнішній вигляд і перше враження, а також вартість меблів надає фасад. Ось чому вибір або виробництво фасаду є загальним аспектом як для клієнта, так і для продавця. Найпопулярнішими є такі різновиди: ЛДСП, МДФ фасади, фасади з масиву дерева, фасади з алюмінієвого профілю. Найпопулярнішими залишаються фасади з натурального дерева. Що стосується ЛДСП або МДФ, то тут найпривабливішим фактором залишається ціна. Перш ніж робити вибір, який фасад краще придбати, слід якомога докладніше дізнатися про всі їх різновидах.

Фасади МДФ: плівка ПВХ

Фасади виробляються при використанні дорогого устаткування, а також висококваліфікованих працівників. Плита, з якої виготовляються фасади, варта також чималих грошей, тому фасади МДФ у плівці ПВХ трохи дорожче своїх конкурентів, хоча знаходяться в розряді економ класу. Але великою перевагою даного різновиду фасадів є те, що замовник може вибрати абсолютно будь-яку форму, поверхню і колір виробу. Дуже часто виробники приймають індивідуальні замовлення саме від тих клієнтів, хто зупинив свій вибір на плівці ПВХ. А такі якості матеріалу як міцність і безпеку, є незаперечними плюсами.

Фасади МДФ: фарба

Більш поширена назва патиновані фасади. При виготовленні цього різновиду фасадів присутня здебільшого ручна праця, тому вартість майже прирівнюється до виробів з масиву дерева. Якщо ж порівняти фасад в плівці ПВХ і фарбований фасад, то яскравість і «глянсевість» другого виду буде в рази видніше і красивіше. Якщо мова йде про лаковані поверхні, то фарбовані фасади - гідний варіант. Плюсом даного різновиду є дуже великий колірний спектр, а також не менш великий вибір додаткових спецефектів покриття, наприклад, металік або перли. Вони надають фасаду більш індивідуальний і витончений стиль.

Фасади з дерев'яного масиву

Технологічно процес виготовлення подібних фасадів займає чималий час, а також передбачає використання майже ювелірної ручної праці. Відповідно, вартість за одиницю зростає в рази.

Так як цей вид фасадів є найдорожчим і престижним, найчастіше його замовниками виявляються впливові, заможні люди, антиквари і любителі натуральних продуктів. Як правило, такі фасади виконуються в стилі класик, який виглядає дуже презентабельно і благородно. З точки зору екологічності, цей вид матеріалу - найбезпечніший. Фасади з масиву дуба, бука, сосни, акації та інших порід, привертають увагу і радують своєю теплотою, затишком. Іноді для економії коштів використовують не масив, а шпон дерева.

На жаль, меблі знатуральними дерев'яними фасадами має і недоліки: уважний догляд, чутливість до температурного і вологого режимам, вимоги до світла. Також фасади з масиву дерева з часом можуть змінювати свій колір.

Рамкові фасади. Профіль МДФ

Створення таких фасадів не дороге і не вимагає складного обладнання. Назва, рамкові фасади, говорить сама за себе, виглядає подібний різновид наступним чином: рамка виконується з полотна МДФ, а всередину неї вміщуються вставки зі скла, дзеркала, металу, щита ДСП, пластику та інших. Сама рамка зазвичай обертається плівкою ПВХ. Перевагою даного різновиду фасадів є можливість комбінування і прояви безмежної фантазії клієнта. Але в той же час існує істотний мінус: конструкція з часом може стати нестійкою, що послужить причиною поломки.

Рамкові фасади. Алюмінієвий профіль

Різновид фасадів схожий з рамковими фасадами з МДФ, проте є більш міцним, вологостійким. Дизайн подібних фасадів частіше вибирають молоді люди, що йдуть в ногу з часом. Всередину алюмінієвої рамки можна вставити як МДФ, так і скло або пластик. Подібна рамка підійде до будь-якого кольору або фактурі, але варто відзначити, що фурнітура повинна підбиратися в тон матеріалу рамки.