Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Шафа-перегородка з плитних матеріалів в кімнаті | KRONAS

25 червня 2020

Зонування кімнати за допомогою меблів – відомий та популярний спосіб. Він незамінний у тих ситуаціях, коли немає можливості або немає сенсу зводити стаціонарні перегородки: гіпсокартонні конструкції або стіни з піноблоків. Розділити кімнату можна як за допомогою гардеробних систем , так і корпусних меблів. Про конструкції з металевих профілів на нашому сайті опубліковано окремий матеріал, а ця стаття розповість, як виконати зонування за допомогою шаф або стелажів, зібраних з плитних матеріалів .

1-7

Переваги перегородок з корпусних меблів

На відміну від конструкцій з гардеробних систем , які найчастіше наскрізь проглядаються з інших зон кімнати, корпусні меблі утворюють суцільну перегородку. Тому її рекомендується використовувати у тих ситуаціях, коли необхідно забезпечити максимальну конфіденційність. Висоту таких конструкцій можна вибирати довільно. Меблі від підлоги до стелі встановлюють лише в тих приміщеннях, де потрібна повна ізоляція огородженого простору.

При необхідності перегородки з корпусних меблів можна переставити та доповнити іншими елементами, що забезпечує гнучкість при зонуванні простору. Крім того, шафи та стелажі з ЛДСП або декоративних панелей дозволяють заощадити на зведенні стін із гіпсокартону або піноблоків. Адже стаціонарні перегородки у таких ситуаціях не потрібні і лише обмежують можливості.

Додатковий і важливий плюс цього виду конструкцій – перегородки з корпусних меблів можна використовувати для зберігання будь-яких речей: одягу, книг, канцелярського приладдя тощо. Вони можуть виконувати функції підставок під квіти або ніші для акваріума. За допомогою меблів з декоративних панелей МДФ і ЛДСП можна облаштувати зручне робоче місце або зону для сну та ігор дитини.

Рекомендації щодо проектування перегородок з корпусних меблів

Зонування кімнати за допомогою конструкцій з плитних матеріалів не має нічого спільного з встановленням у ряд звичайних шаф або стелажів. Для цих цілей необхідно спеціально замовляти меблі, які повинні бути спроектовані з дотриманням певних правил. Тільки в такому випадку можна буде забезпечити функціональність, комфорт та конфіденційність.

shkaf-peregorodka-v-koridore

Двосторонні конструкції

Меблі з плитних матеріалів для зонування кімнат має бути двосторонньою. Якщо просто зашити задню стінку суцільною деталлю з ЛДСП або цілісний декоративною панеллю , постраждає естетична привабливість конструкції. У цьому випадку меблі зі зворотного боку виглядатимуть надто примітивно. Крім того, знизиться функціональність усієї системи.

Існує досить багато варіантів проектування 2-сторонніх меблів для перегородок. Тип конструкції підбирається залежно від вимог до функціональності та місткості. Сьогодні можна без проблем спроектувати:

  • двосторонні закриті фасадами шафи;
  • стелажні системи, які у центральній зоні розділені суцільною перегородкою;
  • односторонню конструкцію із щитом замість задньої стінки, який на різних рівнях оснащений полицями на консолях.

Також можна спроектувати різнорівневу конструкцію з хаотичним розташуванням відкритих та закритих відділень. По суті, жодних обмежень у цьому процесі не існує. Вимоги до меблів стандартні - вони повинні бути місткими, функціональними і добре виглядати з 2 сторін.

Стійкість конструкції

Розташовані посеред кімнати і виконують функцію перегородки меблі повинні мати точки фіксації. Без них конструкція буде умовно стійкою за глибини корпусу від 600 мм. Такі габаритні шафи та стелажі займають надто багато місця, тому для перегородок використовують вузькі меблі. Вона менш надійна в експлуатації, тому для забезпечення безпеки її потрібно закріпити.

Зазвичай глибина корпусу становить 350–450 мм. Щоб така конструкція була стабільною, необхідно з'єднати один з одним сусідні модулі, використовувати регульовані опори , які допоможуть встановити меблі за рівнем, та закріпити крайню вертикальну стійку на стіні. Якщо зонування виконується за допомогою кутової системи стелажів, можна обійтися без фіксації до стін. У цій ситуації досить просто жорстко поєднати сусідні модулі.

shkaf-peregorodka_5c76cfbac9fb5

Освітлення

Перегородка з мілини повинна мати як внутрішнє, так і зовнішнє підсвічування . Зовнішня необхідна для декоративних цілей, щоб створити ілюзію розширеного простору. Це допоможе компенсувати негативний ефект, спричинений захаращенням кімнати меблів.

Декори плитних матеріалів

Для виготовлення корпусних меблів, які планується використовувати як перегородку для зонування, рекомендується по можливості використовувати плити зі світлим покриттям. Це стосується фантазійних однотонних і деревоподібних декорів. Темні меблі візуально зменшують простір, тому для невеликих приміщень вони однозначно не підійдуть. Найкраще віддавати перевагу немарким світлим плитам, які широко представлені у каталозі ІМ «Кронас» . Ми пропонуємо не лише плитні матеріали, а й кромку для облицювання торців , яка має ідентичну фактуру та забарвлення.

Призначення розділових перегородок

Найчастіше корпусними меблями відгороджують місце у кімнаті, щоб створити робочу зону. Тому не можна розглядати цю перегородку як лінійну конструкцію з шаф та стелажів. На додаток до неї обов'язково йдуть стіл, навісні шафки та тумби. Їх можна виготовити як із плитних матеріалів , так і металевих систем. Всі згадані варіанти докладно описані у кількох тематичних статтях на нашому сайті, присвячених виготовленню та комплектації комп'ютерних столів, тумб та надбудов над робочою поверхнею.

Другий найпоширеніший варіант – організація зони для відпочинку та навчання дитини. Фактично у разі створюється кутова міні-дитяча. Ідеї для проектування меблів для таких випадків можна почерпнути з нашої публікації, де описано кілька модифікацій меблів для дитячої. Також можна скористатися практичними рекомендаціями щодо переробки кухні в дитячу кімнату. Однак цей спосіб обійдеться дорожче, якщо порівнювати його вартість із ціною створення перегородки з корпусних меблів.

shkaf-peregorodka_5c767d8f3f0bf

Комплектуючі для перегородок з корпусних меблів

В інтернет-магазині «Кронас» представлена вся фурнітура , яка необхідна для складання перегородок з шаф та стелажів з підвищеною місткістю та функціональністю. Асортимент комплектуючих дозволить обладнати комфортне робоче місце, а також оснастити шафи для зберігання одягу, побутового приладдя та канцелярії.

Системи відкриття фасадів

Ми пропонуємо сучасні системи відкривання орних розсувних, що складаються і підйомні фасади. Також у нашому каталозі представлені сучасні пристрої для відкидних дверей. Всі перелічені системи можуть бути оснащені доводчиками, які забезпечать безшумне та плавне закривання. фасадів .

Для комплектації перегородок з корпусних меблів доцільно використовувати розсувні та підйомні системи. Саме вони дозволяють заощаджувати місце на обмеженому просторі. Дверні полотна переміщаються або в дверному просвіті, або в безпосередній близькості від нього, тому дуже зручні в експлуатації. В каталозі ІМ «Кронас» ці системи представлені продукцією авторитетних компаній Albatur і Hettich .

Механізми висування

Рекомендуємо використовувати для комплектації ящиків кулькові напрямні з доводчиками . Залежно від моделі вони витримують навантаження від 20 до 50 кг, плавно відкриваються, рухаються без люфту та розраховані на 20-100 тисяч робочих циклів. До асортименту також включені напрямні, які оснащені пристроєм One Touch та відкриваються від натискання на фасад.

stellazh-peregorodka_5c6e8a1471323

Системи зберігання одягу

Щоб зберігати одяг у шафах із зменшеною глибиною корпусу, рекомендується використовувати спеціальні висувні вішалки, кошики, а також тримачі ременів, спідниць та штанів . Всі ці комплектуючі дозволяють збільшити місткість та підвищити функціональність компактних шаф-купе.

Підсвічування

Крім зовнішньої декоративної рекомендується використовувати внутрішнє функціональне підсвічування . Для цього потрібно оснастити закриті та відкриті відділення компактними лампами. Які мають низький рівень тепловіддачі. У нашому каталозі можна вибрати світильники на базі алюмінієвих профілів, які вставляють світлодіодні стрічки різної потужності. Вони найкраще підходять для комплектації сучасних корпусних меблів, так як акуратно виглядають, майже не займають місця в корпусі, споживають мало енергії та чудово висвітлюють внутрішній простір.

Які плитні матеріали вибрати для виготовлення перегородок

Сьогодні популярні декоративні панелі на основі ДСП або МДФ, облицьовані акрилом . Як декоративне покриття також може виступати шар ламінації і навіть ПВХ-плівка. Ці гарні зносостійкі плити мають глянсову або матову поверхню і відмінно підходять для виготовлення меблів бізнес- та преміум-класу. Також для складання перегородок можна сміливо використовувати преміальну ЛДСП Egger або CLEAF , які представлені величезною кількістю декорів.

shkafom

Додаткові комплектуючі

Корпусні меблі для перегородок із сучасним дизайном доцільно оснастити профільними системами Gola , які дозволяють відмовитись від використання традиційної лицьової фурнітури. Фасади без ручок дуже зручні в експлуатації та оригінально виглядають. Існує кілька видів профілів Gola для використання у різних ситуаціях.

Сподобалася стаття?
Із задоволенням розкажемо тобі ще!
Підписатись
Підписатись
0
Написати відгук
Коментарі
Ще ніхто не залишив свій відгук. Будь першим!
Написати відгук
Схожі записи
Подпишитесь на самое интересное
Чтобы быть в курсе последних новинок и акций, подпишитесь на рассылку!
Подписаться
Подписаться
Мы в соц. сетях

Говоріть...

Закрити