Часто задавані питання

Для яких фасадів у вас можна купити петлі?

У нашому інтернет-магазині продаються меблеві петлі для фасадів МДФ (МДФ, ЛДСП, пластикові панелі) або з минула. Ця фурнітура представлена продукцією від декількох відомих брендів:

 

  •       GIFF;
  •         Italiana Ferramenta;
  •         Linken System;
  •       ALVA.

 

Петлі, призначені для фасадів МДФ, сумісні з дверцятами з масиву. Термін служби запропонованих моделей варіюється в межах 20-100 тисяч робочих циклів і залежить від класу обраної фурнітури.

Для яких типів фасадів ви продаєте петлі?

У нас можна купити накладні, полунакладние і внутрішні меблеві навіси з різними кутами відкривання (90-110 °). В асортимент включені петлі для комплектації складних фасадів, що складаються з двох окремими полотен. Також ми продаємо фурнітуру для модулів зі скошеною фасадної площиною і дверцят з кутом відкривання 155-180 °.

У вас можна купити петлі, що не ляскають?

Так, у нас в каталозі представлено багато сучасних моделей, оснащених доводчиками. Для тумб і шаф зі звичайними петлями ми пропонуємо додаткові комплектуючі, що забезпечують плавне закривання або автоматичне відкриття дверних полотен:

 

  •  демпферы амортизаторы;
  •  штовхачі.

 

Крім цього, інтернет-магазин «Кронас» пропонує купити надійні магніти і фіксатори. Їх використання дозволяє продовжити термін служби меблів без повної заміни петель.

Як знайти потрібні петлі в вашому каталозі і купити їх?

У фільтрах потрібно відзначити тип фасаду і кут його відкривання, а також додаткові параметри навісів (спосіб фіксації, наявність доводчика). Після цього досить вибрати відповідну за характеристиками і ціною модель, після чого можна оформляти заявку.