Часто задавані питання

Чим ручки-кнопки відрізняються від інших варіантів?

Особливість фурнітури – простий монтаж. Ручка-кнопка кріпиться до фасаду на один гвинт або саморіз. Її перевага – компактні розміри, завдяки чому елемент не займає багато місця на поверхні меблів. Така фурнітура переважно використовується на невеликих дверцятах і фасадах ящиків комодів.

Які ручки-кнопки представлені в інтернет-магазині KRONAS?

В інтернет-магазині представлені ручки-кнопки для меблів GIFF у широкому асортименті:

Каталог містить надійну фурнітуру від бренду GIFF. Виробник пропонує універсальні й сучасні рішення, які дозволяють робити стильну, технологічну та зручну в експлуатації меблі.

Що враховувати при виборі ручки-кнопки?

Фурнітура повинна відповідати меблям за оформленням. Саме тому при виборі ручки-кнопки дизайн (колір, форма, наявність декоративних вставок) має визначальне значення. У каталозі KRONAS представлені моделі з хромованим покриттям, оформлені під рожеве золото, матове золото, античну бронзу, титан, сатин. Великий вибір колірних рішень дозволяє повністю закривати запити клієнтів у меблевій фурнітурі.

У яких містах є представництва KRONAS?

Філіали компанії відкриті в Києві, Маріуполі, Запоріжжі, Житомирі, Одесі, Краматорську. У цих містах можна забрати меблеві ручки-кнопки на умовах самовивезення або скориставшись послугами транспортної фірми. Доставка замовлення здійснюється до будь-якого населеного пункту України. Послуга надається надійною компанією-вантажоперевізником.