Воскові палички для швидкого, недорогого та ефективного ремонту меблів

При збірці меблів та їх експлуатації часто пошкоджуються фасади та елементи корпусу. Якщо дефекти незначні, можна усунути їх без залучення фахівців. Для цього призначені воскові палички, які допомагають швидко і акуратно приховати подряпини, вищербини та невеликі сколи. Купити такий олівець для меблів можна в інтернет-магазині «Кронас». У нашому каталозі представлені палички для однотонних, деревоподібних і фантазійних декорів, що широко використовуються.

Для яких матеріалів підходять олівці воскові

Призначений восковий олівець для ламінату. Тобто завдяки його використанню можна якісно реставрувати деталі з ЛДСП. Однак цим сфера застосування таких паличок не обмежується. Вони добре підходять і для інших матеріалів. Можна сміливо купити восковий олівець для ламінату, щоб усунути дефекти на дерев'яній поверхні чи плівкових фасадах з МДФ. Головне, правильно підібрати колір.

Також реставраційний віск використовують при ремонті стільниць, облицьованих шаруватими пластиками. З його допомогою маскують сколи в зоні примикання пластикових або меламінових крайок і сліди від заґвинчених і викручених саморізів. Воскові олівці для меблів добре зчіплюються з дерев'яною основою і утримуються на ній невизначено довгий час.

Як усунути дефект за допомогою воску для ламінату

Віск для реставрації меблів наноситься без застосування складних інструментів. Досвідченим меблярам для цього потрібні тільки лінолеумний ніж, запальничка та шматочок повсті. Реставратору-початківцю може додатково знадобитися мініатюрний шпатель – він необхідний для заповнення воском поглиблення в деталі. Досвідчені фахівці роблять це за допомогою лінолеумного ножа. Вся процедура складається з декількох етапів:

  1. Необхідно очистити поглиблення від пилу і тирси, що відшарувалися, оскільки вони знизять якість зчеплення воску з дерев'яною основою. Сміття або видмухується з пошкодженого місця, або видаляється невеликою щіткою.
  2. Потрібно візуально визначити кількість воску, яка потрібна для заповнення поглиблення, і потім відрізати його лінолеумним ножем від олівця.
  3. Оскільки застиглий віск у своєму звичайному стані є досить твердою масою, його необхідно зовсім трохи підігріти. Для цього і потрібна запальничка. Полум'я підноситься до зворотного боку ножа чи шпателя зі шматочком відрізаного воску. При нагріванні головне не перетримати полум'я, інакше віск занадто розм'якшиться і потече – такий його стан теж не годиться для маскування виїмки.
  4. За допомогою шпателя або ножа помірно розм'якшеним воском заповнюється поглиблення деталі. Якщо виїмка велика, процедура виконується у кілька етапів.
  5. Після заповнення ножем акуратно видаляються надлишки воску і ніжно без сильних натисків виконується шліфування відреставрованої поверхні.

Ця нескладна процедура дозволяє добре заощадити на заміні деталей та фасадів. Рекомендується купити твердий віск для меблів разом з їх придбанням, щоб він був завжди під рукою.

Core\Cache\File::get corrupted cache file!