Стільниці товщиною 28 мм - недорого, красиво і практично

стільниці цього виду виготовлені на базі плити ДСП, що має з лицьового боку закруглення типу 1U. Вони облицьовані зносостійкими шаруватими пластиками з фантазійними, однотонними або деревоподібних декорами. Сьогодні кухонні стільниці товщиною 28 мм переважно використовують для комплектації меблів, яку можна експлуатувати в інтенсивному режимі. Декоративне покриття робочої поверхні здатне без наслідків витримати підвищені навантаження.

Асортимент 28-міліметрових полотен

В каталозі інтернет-магазину «Кронас» ці вироби представлені полотнами довжиною 3 050 і 4 200 мм. Їх облицювальні покриття має матову або глянсову поверхню. Зі зворотного боку вони захищені протипружного папером (Бекінгем). Ширина всіх стільниць становить 600 мм. Це стандартний розмір робочої поверхні кухонь. Облицювальне покриття достовірно імітує:

Лицьове закруглення стільниць товщиною 28 мм має радіус 6 мм. Важать полотна від 38 до 49,5 кг. Всі вироби з каталогу компанії «Кронас» підходять для врізки та установки мийок, варильні поверхні, вбудованих скиборізок і розеток.

Рекомендації по вибору

Глянцеві стільниці виглядають нарядно матових, які, в свою чергу, практичніше у використанні. Для інтенсивної експлуатації рекомендується вибирати полотна з шорсткою поверхнею. Зазвичай вони імітують фактуру натурального каменю. Також в процесі пошуку рекомендується розглядати такі пункти:

Довжина полотен теж має значення. Оптимально, коли після розкрою не залишається великий обрізок. Це дозволить максимально ефективно використовувати матеріал. Якщо все ж залишився довгий шматок постформінгу, з нього можна зробити кришку обіднього столу на металевих опорах.

Купити 28-міліметрову стільницю, замовити її розкрій і облицювання торців кромкою можна відразу на сайті інтернет-магазину «Кронас». Заодно тут рекомендується придбати торцеві заглушки і стикувальні планки з алюмінію з аналогічним радіусом заокруглення.

Оплата і доставка

Адресна доставка доступна в Києві, Одесі, Маріуполі, Запоріжжі. У Житомирі та Краматорську плитні матеріали перевозять транспортні компанії. Оплатити стільниці можна готівкою або карткою, за безготівковим розрахунком.

Кухонні стільниці з товщиною 28 мм з ДСП постформінг

Вибрані фільтри
28
Популярні запити
Наші партнери
Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися