Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

-25% на вироби з акрилового каменю Grandex

Завершено
Період дії
з 01 серпня по 31 грудня 2022 року
Про акцію

discount_grandex_1200x600-1

Раді повідомити про знижку 25% на вироби з акрилового каменю Grandex для 7 популярних декорів. Акція діє на філіях Києва.

Ви запитаєте «Чому камінь краще?» Ми легко відповімо: Штучний акриловий камінь завоював популярність у всьому світі завдяки унікальній комбінації високих експлуатаційних характеристик і виразних декоративних властивостей.

  • Стільниці з акрилового каменю гігієнічні, протистоять скупченню і розвитку мікробів, не бояться вологи, цвілі і стійких забруднень.
  • Непориста поверхня штучного акрилового каменю не боїться плям, що досить просто видаляються губкою і миючими неабразивними засобами.
  • Акриловий камінь міцний і має високу зносостійкість.
  • Також він дозволяє створювати безшовні конструкції будь-яких форм і розмірів.
  • Вироби з акрилового каменю мають високу ремонтопридатність. Стільницям не страшні випадкові пошкодження – все можна виправити шліфуванням і поліруванням поверхні.

Чекаємо на ваші замовлення!

Завершено
Період дії
з 01 серпня по 31 грудня 2022 року
Підпишіться на цікаве
Підписатись

Говоріть...

Закрити