Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

-30% на РС SLIDER

Завершено
Період дії
з 01 жовтня по 30 грудня 2020 року
Про акцію

ban_pcSlider_1200x600_ukr_1Продукція ТМ Slider – це системи для опорно-розсувних дверей, як мають ідеальне співвідношення ціни та якісті, сучасний дизайн та практичність.

Всі профілі ТМ Slider виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву марки 6063 на професійному автоматизованому обладнанні, що забезпечує тривалий термін експлуатації розсувних систем.

До кінця року для всіх клієнтів Києва, Одеси, Маріуполя та Краматорську діє знижка 30% на РС Slider Expert, Castle, Avenue в кольорі білий мат.

Додаткові послуги, які ми надаємо: Порізка профілів та виготовлення розсувних дверей Склообробка (єврофаска, порізка скла, свердління отворів, фацет) Художні роботи (вітражі, покриття декаративною плівкою, амбразивне декорування-піскоструй, УФ-друк на плівці та склі). SLIDER – комплексне та сучасне рішення на ринку розсувних систем.

 

Завершено
Період дії
з 01 жовтня по 30 грудня 2020 року
Підпишіться на цікаве
Підписатись

Говоріть...

Закрити