Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Знижка 40% на ручки Ferretto

Завершено
Період дії
з 01 травня по 31 серпня 2021 року
Про акцію

ban_ferretto_1200x600_ukr

Італія - країна, де народжуються геніальні і практичні вироби різного напрямку, що відрізняються вишуканим смаком і оригінальним дизайном. Це стосується і меблевої фурнітури. Головний напрямок в роботі італійської компанії Ferretto - це меблеві ручки. Дизайнери створюють справжні шедеври в різних стилях. Вироби компанії прикрасять будь-який меблевий фасад.

В компанії KRONAS представлений широкий асортимент італійських ручок Ferretto, що задовільнить найвибагливіші запити клієнтів і дозволить знайти практичне і вигідне рішення для кожного конкретного випадку у проєктуванні інтер’єрів та меблів.

Увага! До кінця серпня по всій мережі KRONAS діє знижка 40% на всі ручки Ferretto. Запрошуємо ознайомитись на філіях та сайті компанії.

Завершено
Період дії
з 01 травня по 31 серпня 2021 року
Підпишіться на цікаве
Підписатись

Говоріть...

Закрити