FASART

З чого починається створення затишного і стильного інтер'єру? Безумовно з того, що ми малюємо в своїй уяві яким він буде. Багато в чому дизайн інтер'єру визначають меблеві фасади. Від того, якими вони будуть, залежить зовнішній вигляд приміщення в цілому. Дуже важливо вибрати не просто надійні фасади, а ті, які допоможуть реалізувати Ваші ідеї максимально точно. Під ТМ FASART ми пропонуємо Вам найпопулярніші види фасадів – фарбовані, плівкові і фасади з декоративної плити.

main

ФАРБОВАНІ ФАСАДИ

Фасади ТМ Fasart виготовляються на власному виробництві компанії KRONAS. Майбутній фасад проходить на ньому всі етапи – від заготовки до готового продукту. Кожен етап виробництва відбувається під суворим контролем якості і з дотриманням всіх технологічних процесів. Саме завдяки цьому, наші клієнти отримують високоякісну продукцію, яка служить їм довгі роки.

На сьогоднішній день фасади торгової марки Fasart від компанії KRONAS виготовляються як з безліччю різних фрезерувань, так і без. У нас Ви знайдете фарбовані фасади з фрезерування в сучасному і класичному стилях, а також новинку – фасади з інтегрованими ручками.

ПЕРЕВАГИ ФАРБОВАНИХ ФАСАДІВ:

Величезний вибір кольорів, відтінків, які можна замовити в палітрі RAL, NCS і WCP

Стійкість до впливу високих температур, вологи і ультрафіолету

Розмір фасадів обмежений тільки розміром листа МДФ

ПЛІВКОВІ ФАСАДИ

Плівкові фасади – найбільш поширений вид фасадів, в першу чергу, завдяки своїй міцності і надійності, а також широкому вибору ПВХ-плівок. В якості покриття фасадів FASART застосовуються ПВХ-плівки провідних виробників: Alfatherm. IMAWELL, LG HAUSY, RENOLIT. Ми відібрали 150 найпопулярніших і трендових декорів з різноманітними текстурами і колірними рішеннями: матові і глянцеві, металіка, плівки імітують натуральну деревину і фарбований шпон, фантазійні декори.

Нова колекція фрезерувань плівкових фасадів ТМ FASART представлена з 30 моделей в сучасному і класичному стилі. Кожна модель створена в своєму унікальному дизайні, що включає розробку оригінального фрезерування, вибору декору плівки і стилю нанесення патіни. Поєднання цих основ формує неповторний цілісний образ, за допомогою якого можна втілити будь-яку дизайнерську ідею.

ПЕРЕВАГИ ПЛІВКОВИХ ФАСАДІВ:

Ідеальне співвідношення ціни та якості

Величезна різноманітність кольорів і фактур

Легкість у догляді

ФАСАДИ З ДЕКОРАТИВНОЮ ПЛИТИ

Фасади з декоративною плити відрізняються своїми декоративними якостями і ідеально підходять для створення сучасних стильних інтер'єрів. Вони можуть бути покриті ПВХ або ПЕТ плівкою або акрилом 0,7 або 2 мм. Компанія KRONAS для виробництва фасадів використовує матеріали провідних брендів: Rehau, Alvic, Skin, AGT. Також використовується водостійке ПУР або безшовне лазерне крайкування, що дає можливість отримати ідеально монолітну поверхню.

ПЕРЕВАГИ ФАСАДІВ З ДЕКОРАТИВНОЮ ПЛИТИ:

Естетичність (фасади можуть мати як супер-глянцеву, так і супер-матову поверхню)

Стійкість до механічних пошкоджень

Стійкість до впливу високих температур, вологи і ультрафіолету

Легкість у догляді

Яку б меблі ви не придумали – за допомогою фасадів ТМ FASART Ваші плани будуть реалізовані.

 

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити