Інтернет-магазин
(купівля, резервування)
Замовити дзвінок
Фасарт

FASART – мистецтво створювати комфорт

FASART, власна торгова марка ТПК KRONAS, вже 5 років успішно працює на ринку виробництва фасадів. Ретельний вибір матеріалів для виробництва, постійний пошук нових ідей для дизайну, використання кращого світового досвіду - все це робить FASART гідним гравцем і вашим надійним партнером в світі інтер'єрних рішень для кухні.

FASART пропонує вам актуальні варіанти фасадів і власні розробки.

У нас визнайдете:

- плівкові фасади. Гладкі і з фрезеруванням. Виготовляються на сучасному обладнанні відповідно до світових тенденцій виробництва. Крім традиційних моделей, FASART розробив власний дизайн фрезерування. Це - фасади Гросетто, Фацетто, Сіті і Октава.

- фарбовані фасади. З фрезеруванням і гладкі, углянцевому і матовому виконаннях. Зараз глянець на піку популярності, але мода на дизайн і матеріали змінюється. Тому FASART регулярно відстежує новинки на ринку виробництва фасадів. Будьте впевнені, з нами ви отримаєте тільки сучасні і актуальні рішення.

FASART також пропонує унікальні моделі власної розробки - фасади з інтегрованими ручками. Вони відповідають останнім тенденціям, представленим на найбільших європейських виставках. Ми розуміємо бажання покупця отримати готове і цілісне рішення. Тому завжди працюємо над поліпшенням нашого виробництва та дизайну.

FASART створює комфорт і втілює ваші ідеї в реальність. Кухня буде такою, якою ви бажаєте.

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися
Ми в соц. мережах