Часто задавані питання

Чим відрізняються кулькові напрямні від роликових?

І перші, і другі використовуються в кухонних гарнітурах, столах (письмових, комп'ютерних), шафах-купе, комодах, тумбах. Відрізняються вони між собою за типом конструкції. Роликові системи характеризуються простою будовою. Конструкція містить рейки (зі сталі або алюмінію) та ролики, які рухають ящик.

У кулькових висувних механізмах передбачено кілька рядів кульок. Така будова забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій глибині конструкції та плавний, безшумний хід. Додаткові його плюси – надійність і довговічність. Крім того, кулькові висувні механізми розраховані на високі навантаження. Однак, на відміну від роликових, такі напрямні вимагають великої точності при монтажі.

На що звертати увагу при виборі телескопічних кулькових напрямних?

У процесі купування висувних механізмів враховується основний параметр елементу – це його довжина (L – від 150 до 700 мм). Крім того, вибираючи телескопічні кулькові напрямні, необхідно звертати увагу на їх:

  • тип висунення (повне або часткове);
  • рівень навантаження, на який вони розраховані (від 15 до 45 кг);
  • експлуатаційний ресурс (кількість циклів відчинень – від 20 до 100 тис.).

Важливе значення має й функціонал висувного механізму. У каталозі KRONAS представлені кулькові напрямні з доводчиком або без нього, синхронізатором або без нього, відстрілом і доводчиком, пристроєм, що забезпечує відчинення від натискання.

Продукція яких виробників є в інтернет-магазині?

Каталог KRONAS містить продукцію відомих брендів:

Продукція цих брендів проходить суворий контроль якості та відповідає вимогам чинних стандартів.

Як можна оплатити товар?

KRONAS пропонує своїм клієнтам вибрати зручний спосіб здійснення оплати: готівкою у філії компанії при отриманні товару, банківською картою в онлайн-режимі, можливий також і безготівковий розрахунок. Крім того, доступне відправлення посилок з післяплатою (тільки на склад «Нової пошти»). Доставка замовлень за допомогою інших перевізників здійснюється за 100%-ною передоплатою.