Часто задавані питання

Як вибрати надійні меблеві петлі?

Головні характеристики, на які необхідно орієнтуватися при виборі фурнітури:

  • конструкція. Розрізняють стандартну й кутову фурнітуру, а також мініпетлі та системи плавного закривання;
  • тип. Розрізняють вкладну, накладну, пів накладну фурнітуру;
  • функціонал. Розрізняють петлі з доводчиком і без нього, зі зворотною пружиною й без неї;
  • тип кріплення до монтажної планки. Їх існує два: Clip-on і Slide-on. Останній варіант передбачає кріплення петлі до планки за допомогою спеціального гвинта. Це найдешевший вид конструкції. Clip-on передбачає швидку установку петлі. Остання з'єднується з монтажною планкою за допомогою замикання. При цьому немає необхідності застосовувати спеціальний інструмент і гвинтики чи саморізи;
  • кут відкривання.

Ще один важливий критерій вибору – кількість циклів відкривання. Експлуатаційний ресурс фурнітури залежить від матеріалу та технології виготовлення. Меблеві петлі можуть бути розраховані на 20 000, 25 000, 30 000, 40 000, 50 000 або 100 000 циклів відчинення.

Які виробники представлені в інтернет-магазині?

Каталог KRONAS містить продукцію відомих брендів:

Перейдіть за посиланням для ознайомлення з доступними до замовлення товарами.

Як і де можна отримати замовлений товар?

Замовлення відправляються до будь-якої точки України за допомогою перевіреної транспортної фірми. Крім того, у нас діє і адресна доставка в Києві, Маріуполі, Одесі, Запоріжжі. У Краматорську та Житомирі можна забрати товар самостійно з пункту видачі або скористатися послугами діючих в місті фірм-вантажоперевізників.

Чи можна оплатити товар банківською карткою?

Так. Після узгодження замовлення менеджер інтернет-магазину перешле вам реквізити для оплати замовлення карткою. Зробити це можна за допомогою клієнт-банку через Internet, через мобільний додаток банку або термінал самообслуговування.