Часто задавані питання

Які стінові панелі можна купити в інтернет-магазині KRONAS?

В каталозі представлений матеріал в широкому асортименті:

  • з деревоподібними і фантазійними візерунками;
  • з оригінальною структурою: ST10 (шорсткі глибокі пори під природний камінь або дерево, підходить для рельєфних декорів), ST15 (використовується для виготовлення офісних меблів, тому що відрізняється практичністю, гладкістю, мінімальним блиском), ST12 (пори матові, зовні нагадує натуральні матеріали) і LU (граніт).

Розміри стінових панелей: товщина — 640 або 645 мм, довжина — 4100 або 4200 мм, товщина — 8 мм.

Які бренди представлені в інтернет-магазині KRONAS?

Каталог включає продукцію від перевірених виробників: австрійського виробника Egger та італійської компанії FAB. Переваги продукції цих брендів — еталонна якість, безпечність, великий вибір варіантів дизайну.

Як знайти представництво KRONAS?

Філії компанії відкриті в Києві, Маріуполі, Житомирі, Запоріжжі, Краматорську, Одесі. Контакти представництв вказані на сайті у відповідному розділі. В даних філіях ви зможете забрати стінові панелі на умовах самовивозу або скористатися послугами фірм-вантажоперевізників. Крім того, для замовників з Києва, Одеси, Маріуполя, Запоріжжя доступна послуга адресної доставки товару до під'їзду.

Як оплатити товар?

Інтернет-магазин пропонує кілька способів для розрахунку: готівкою у філії компанії при отриманні замовлення, банківською карткою в online-режимі, можливий також і безготівковий розрахунок. Оплата товару проводиться виключно в національній валюті.