MAAG Polska — партнер компанії KRONAS

Компанія MAAG Polska Sp z o.o. була заснована в 2005 році, починаючи свою діяльність на ринку меблевих комплектуючих в якості виробника кромки ПВХ. Ведення послідовної політики створення мережі продажів в поєднанні зі сміливою інвестиційною політикою - ось що дозволило стати компанії MAAG Polska провідним постачальником меблевої кромки в Польщі. В даний час кромка MAAG Polska використовується більшістю провідних фірм меблевої галузі - не лише на території Польщі, а й за її межами.

MAAG Polska - це єдиний на ринку виробник, що постачає всю свою продукцію унікальним голографічним знаком, завдяки чому клієнти можуть бути впевнені в її оригінальності.

MAAG Polska з самого початку свого існування є виробничою компанією, що поставляє на ринок меблевих приладдя високоякісну кромку ПВХ і меблеві профілі. Основним і незмінним девізом діяльності компанії є постачання високоякісної продукції за конкурентними цінами, забезпечуючи при цьому найбільш ефективну на ринку систему обслуговування продажів.

Компанія Кронас є офіційним представником компанії MAAG Polska в Україні.

Сертификаты

MAAG заключение государственной СЭЭ кромка 2023

MAAG сертификат

MAAG сертификат кромка

MAAG сертификат кромка 2

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити