Часто задавані питання

Як вибрати облицювальну крайку для меблів?

Цей оздоблювальний матеріал виконує відразу дві функції: захисну (оберігає торці від попадання вологи, механічних пошкоджень) і декоративну (надає конструкціям більш естетичний вигляд). При купуванні облицювальної крайки для меблів враховується тип матеріалу. Вона буває синтетичною (PVC або ABS) і паперовою. Остання має додаткове оброблення спеціальною смолою, що забезпечує її несприйнятливість до дії вологи та поліпшену зносостійкість. Паперова крайка характеризується гладкою поверхнею й відрізняється тільки шириною, кольором і текстурою. При її виборі додатково враховується тип основи: з клеєм або без клею.

Щодо крайки PVC і ABS, то у процесі купування необхідно звернути увагу на її:

  • товщину – 0,4; 0,45; 0,6; 0,8; 1,0; 1,3; 1,5; 2,0 мм;
  • ширину – 19, 21, 22, 23, 32, 33, 35, 42, 43; 44; 45; 54 мм;
  • варіант декору – фантазійний, деревоподібний, уніколор.

Важливе значення має структура матеріалу – є понад 15 варіантів.

З якими виробниками співпрацює KRONAS

Компанія KRONAS реалізує меблеву крайку від відомих брендів:

У каталозі інтернет-магазину представлена ​​продукція еталонної якості, технічні характеристики якої відповідають вимогам чинних стандартів.

Як можна розрахуватися за товар?

KRONAS пропонує своїм клієнтам вибрати зручний спосіб здійснення оплати: готівкою у філії компанії при отриманні товару, банківською картою в онлайн-режимі або терміналі самообслуговування, можливий також і безготівковий розрахунок. Відправлення посилок з післяплатою здійснюється тільки на склад «Нової пошти». Доставка замовлень за допомогою інших перевізників – за 100%-ною передоплатою.

У яких містах є філії KRONAS?

Представництва компанії відкриті в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Краматорську. У цих містах можна забрати товар на умовах самовивозу або скористатися послугами фірм-перевізників. Доставка замовлення здійснюється до будь-якої точки України. Послуга надається за допомогою надійних транспортних фірм.