GIFF Glass PREMIO

Giff Glass PREMIO - НОВЕ СЛОВО В СТВОРЕННІ СКЛЯНИХ ДУШОВИХ КАБІН З ІТАЛІЙСЬКИМ АКЦЕНТОМ

Преміальна фурнітура для душових кабін лінійки GIFF Glass PREMIO ретельно розроблена як з точки зору висококласного зовнішнього вигляду, так і з урахуванням бездоганних експлуатаційних вимог. Корпус кожної моделі виготовлено зі збагаченої латуні, в якій мідь і цинк збалансовані таким чином, що антифрікційність сплаву виходить на новий рівень якості та набуває цілу низку переваг: низький коефіцієнт тертя, поліпшені механічні властивості і широкий діапазон технологічних можливостей. Всі моделі мають характерну витончену геометрію та відчутну вагу - їх ні з чим не сплутати.

premio_main

Завдяки двошаровому гальванічному покриттю фурнітура цієї колекції вигідно відрізняється своїм м'яким дзеркальним блиском і міцністю верхнього шару. Така технологія забезпечує підвищену стійкість моделей до дії вологи та агресивних середовищ. Наприклад, петлі даної лінійки спокійно витримують до 50 000 циклів відкривання-закривання.

Крім того фурнітура GIFF Glass PREMIO оснащена спеціальними прокладками та поліпшеними гвинтами, тому конструкції з такою фурнітурою будуть служити довгі роки. А наявніть підйомних механізмів, відсутність необхідності різати ущільнювач та відсутність автодовода додадуть комфорт та задоволення при експлуатації.

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити