Часто задавані питання

Що враховувати при виборі компакт-плити для виготовлення меблів?

Головні критерії вибору плитних матеріалів:

  • товщина;
  • довжина;
  • ширина;
  • радіус заокруглення;
  • декор (деревоподібний, уніколор, фантазійний) і структура.

Якщо потрібна допомога при виборі плитних матеріалів — залишайте заявку, менеджери компанії KRONAS оперативно зателефонують і проконсультують.

З якими виробниками співпрацює інтернет-магазин?

Асортимент каталогу KRONAS включає плитні матеріали від:

Перейдіть по посиланню для ознайомлення з доступними до замовлення плитними матеріалами.

Як відбувається доставка компакт-плити?

Клієнт має можливість замовити адресну доставку плитних матеріалів — до під'їзду. Товар вивантажується і заноситься в будівлю силами замовника. Послугою можуть скористатися клієнти з Києва, Запоріжжя, Маріуполя, Одеси. Матеріал, який не потребує додаткової обробки, доставляється на наступний день (за умови, що замовлення зроблено до 15:00). Порізана плита — на наступний день після дати готовності замовлення. У філіях, які знаходяться в Житомирі і Краматорську, клієнт може забрати товар на умовах самовивозу.

Як можна оплатити замовлення?

Є кілька варіантів, щоб розрахуватися за покупку: готівкою в філіях компанії KRONAS при отриманні товару (приймається тільки національна валюта), безготівковий розрахунок (клієнту необхідно надати документи — свідоцтво про реєстрацію, витяг з реєстру платників податків, щоб бухгалтер виписав рахунок) або банківською карткою (наш менеджер надає всі необхідні реквізити).