Часто задавані питання

✫ Яку фурнітуру можна придбати у компанії «Кронас»?

Ми продаємо все необхідне для виготовлення якісної, функціональної та довговічних меблів. Також у нас можна вигідно придбати комплектуючі для ремонту або модернізації знаходяться в експлуатації прихожих, кухонь, шаф, тумб, комодів, гарнітурів для спальні, дитячої та вітальні, офісних комплектів і торгового устаткування. У нашому каталозі представлені: 

Крім цього, ми реалізуємо кріпильну фурнітуру, електрообладнання та супутні товари.

✒ Які бренди фурнітури найпопулярніші?

До недавнього часу попитом користувалася продукція іменитих європейських брендів. Сьогодні все змінилося. Меблевий ринок активно завойовують молоді торгові марки, які виробляють надійну, недорогу і функціональну фурнітуру: 

  • GIFF;
  • Linken System;
  • Italiana Ferramenta;
  • ALVA.

Разом з тим, для виготовлення преміальної меблів ми пропонуємо клієнтам комплектуючі INOXA, VIRNO STYLE, HAFELE і ін.

✐ На що звертати увагу при виборі фурнітури?

Щоб не помилитися при виборі, потрібно враховувати сумісність комплектуючих з меблями, для якої вони призначені, а також здатність навантаження, кількість робочих циклів і естетику. Для полегшення процедури пошуку наш інтернет-магазин пропонує зручні фільтри, що дозволяють відразу ввести основні параметри.

✔️ В яких містах є наші філії?

Крім Києва, ми працюємо в Краматорську, Запоріжжі, Одесі, Житомирі та Маріуполі. Однак цими містами географія діяльності нашої компанії не обмежується. Ми відправляємо меблеві комплектуючі до всіх населених пунктів, в яких відкриті відділення транспортних компаній, що здійснюють доставку вантажів для населення.