Часто задавані питання

На що орієнтуватися, вибираючи стільницю Luxeform?

Розміри – головна характеристика виробу. Тому, вибираючи стільницю Luxeform, зверніть увагу на:

  • товщину плити – 28 і 38 мм;
  • довжину – 3050 і 4200 мм;
  • радіус заокруглення – 3 і 6 мм;
  • тип заокруглення – 1U.

Стільниці Luxeform випускаються зі стандартною шириною – 600 мм. У каталозі інтернет-магазину KRONAS продукція представлена ​​в асортименті декорів (деревоподібний, уніколор, фантазійний) і текстур (близько 20 варіантів різних структур).

Чи можна самостійно виконати монтаж стільниці Luxeform?

Так. У наших фірмових магазинах можна замовити розкрій матеріалу, а також його фрезерування й облицювання торців різною крайкою. Все, що потрібно від клієнта після доставки товару, – зафіксувати стільницю на тумбах. Для її монтажу потрібно купити комплект добірних елементів: з'єднувальні та торцеві планки, стяжки, алюмінієві або пластикові плінтуси з необхідною довжиною хлиста та формою перетину лицьового профілю. Усе це є в інтернет-магазині KRONAS.

У вас є адресна доставка?

Так. Послуга надається в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі. Доставка товару нашим кур'єром здійснюється до під'їзду замовника з 9:00 до 18:00. Попередньо за годину водій дзвонить і повідомляє орієнтовний час прибуття. Товар вивантажується та заноситися до будівлі силами клієнта. Час на розвантаження – 30 хвилин. Порізаний матеріал доставляється на наступний день після дати готовності замовлення. Стільниці, які не потребують додаткової обробки, доставляються на наступний день за умови замовлення до 15:00. У Житомирі та Краматорську клієнт має можливість забрати товар на умовах самовивозу або скористатися послугами перевізників. Зверніть увагу: доставка товару за допомогою транспортних фірм здійснюється до будь-якої точки України.

Як можна здійснити оплату замовлення?

Є кілька способів: готівкою (у філії компанії KRONAS), банківською картою (через термінал самообслуговування або інтернет), безготівковий розрахунок.