Часто задавані питання

Як вибрати ролики для меблів?

Колісні опори найчастіше використовують при виготовленні тумб, комодів і столів. При виборі відповідної моделі необхідно враховувати матеріал, з якого виготовлений ролик, наявність підшипників і висоту. Всі ці параметри впливають на експлуатаційні характеристики колісних опор. Причому в процесі пошуку потрібно звертати увагу не тільки на діаметр ролика, але і на загальну висоту опори. Також має значення спосіб фіксації моделей, які призначені для кріплення на плоскій поверхні або торцях, і їх здатність навантаження:

 

  •         20 кг;
  •         25 кг;
  •         35 кг.

 

Для комплектації ящиків і висувних елементів м'яких меблів доцільно використовувати спрямовані опори без функції обертання роликів.

Як додати стійкість меблів на роликах?

Щоб зафіксувати тумбу, комод і будь-який інший модуль на роликах, рекомендується використовувати для їх комплектації моделі з гальмом.Ці колісні опори працюють в двох режимах. При піднятому прапорці вони вільно переміщаються по кімнаті, а при опущеному - фіксують меблі в заданому положенні.

Які ролики не псують лінолеум і не дряпають ламінат?

Найменше будь-яке підлогове покриття страждає від моделей з гумовими колесами. Вони не дряпають поверхню і не шумлять під час руху. Для експлуатації на килимових покриттях рекомендується купувати ролики з великим діаметром.