Часто задавані питання

Які плитні матеріали можна купити в інтернет-магазині KRONAS?

Каталог містить широкий асортимент плит для повного задоволення запитів наших клієнтів:

  • ЛДСП виробництва Egger (Австрія), Swisspan, Swiss Krono (Україна). Це ламінована деревостружкова плита;
  • МДФ від Egger (Австрія), Коростень (Україна). MDF виробляється способом сухого пресування з висушеної дрібнодисперсної деревної стружки в умовах підвищеної температури та тиску;
  • HDF виробництва Kronospan (Австрія) та Pfleiderer (Германія). Це деревоволокниста плита підвищеної щільності;
  • ДВП виробництва «Фанплит». Це шліфована з одного чи з двох боків тонка плита;
  • ДСП виробництва Swisspan та Swiss Krono (Україна). Це деревостружкова плита без декоративного покриття зі шліфованою поверхнею;
  • OSB виробництва Swiss Krono (Україна). Це орієнтовно-стружкова плита, виготовлена з деревних стружок довжиною до 100 мм методом пресування при підвищеному тиску та температурі, що характеризується багатошаровою структурою.

Крім того, в інтернет-магазині KRONAS ви зможете купити фанеру, стільниці, стінові панелі й інші плитні матеріали.

Яка сума мінімального замовлення?

В інтернет-магазині немає мінімального замовлення. Ви можете купити плитні матеріали на будь-яку суму. Інтернет-магазин реалізує товар поштучно та палетами.

Як ви доставляєте плитні матеріали?

У Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі можлива адресна доставка товару. Матеріал, що не вимагає додаткової обробки, доставляється на наступний день за умови замовлення до 15:00. Порізані плити привезуть на наступний день після дати готовності.

Представництва компанії відкриті в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Краматорську. Ви можете забрати товар з нашого складу самостійно.

Компанія KRONAS не відправляє плитні матеріали перевізниками (виняток – тільки стільниці).

Які додаткові послуги можна замовити?

Ми розпилюємо плитні матеріали під потрібні розміри. Крім того, пропонуємо кромкування (обклеювання ПВХ-кромкою торцевих частин), фрезерування, а також присадку та свердління під меблеві петлі, мініфікси та інші кріпильні елементи.