Часто задавані питання

Які види сушок продаються в вашому інтернет-магазині?

Для виготовлення кухонних сушок виробники використовують нержавіючу або звичайну сталь. У другому випадку сітки облицьовують стійкою емаллю або гальванічним покриттям, яке достовірно імітує хром. Додаткові комплектуючі виготовлені з пластику та алюмінію. Сушки бувають:

 

  • вбудовані стаціонарні;
  • настільні;
  • вбудовані висувні.

 

Окремо в нашому магазині можна купити піддони і аксесуари (полки для кришок, кріплення, рами з алюмінію).

Де можна встановлювати сушки?

Більшість моделей призначене для інтеграції в навісні шафки, розміри яких становлять 400-900 мм. Залежно від моделі сушки можуть бути встановлені в секціях глибиною 275-300 мм. Цей параметр не менш важливий, ніж ширина модуля. Висувні сушки встановлюють тільки в тумбах нижньої бази.

Які сушки найкращі?

Найкраще переносять вплив вологи моделі з нержавіючої сталі. На другому місці - якісні хромовані сушки, виготовлені з міцної металевого дроту. Пофарбовані сітки віднесені до бюджетного варіанту і рекомендовані для комплектації меблів економ-класу.

Яку сушку купити - з рамою або без?

Моделі з рамами забезпечують кращу вентиляцію внутрішнього простору шафок. Якщо планується складати на сітках мокру посуд, такі сушки - оптимальний варіант. В інших випадках можна обійтися звичайними моделями з піддонами.

Як на сайті знайти потрібну модель сушки?

При виборі товару рекомендуються користуватися фільтрами, що дозволяють задати необхідні параметри. В цьому розділі каталогу можна задати виробника, ширину і глибину тумби, матеріал, колір, комплектацію та кількість полиць.