Часто задавані питання

Які параметри враховувати при виборі настільної сушарки для посуду?

Основні технічні характеристики конструкції:

  • довжина. Каталог KRONAS містить навісні полки для кришок з L 170 та 180 мм, а також настільні посудосушники з L 560 та 565 мм;
  • висота. У каталозі KRONAS представлені настільні (з h 220 мм) та навісні (з h 500 мм) полиці, а також дворівневі посудосушники з h 400 та 450 мм;
  • глибина. В інтернет-магазині KRONAS можна купити настільні (з b 260 мм) та навісні (з b 60 мм) полиці для кришок, а також сушарку для посуду з b 242 та 280 мм.

Каталог містить продукцію від бренду GIFF.

З якого матеріалу виготовлені сушки для посуду?

В інтернет-магазині KRONAS ви зможете купити полки для кришок і посудосушники, створені зі сталі, з емальованим покриттям, а також моделі, для виробництва яких використовується нержавійна сталь. Останні є найбільш довговічними. Нержавійні посудосушники характеризуються естетичною привабливістю та підвищеною стійкістю до корозії.

З якими фірмами-перевізниками співпрацює KRONAS?

Партнери компанії – надійні транспортні фірми. Доставка замовлення можлива до будь-якої точки України.

Як можна оплатити товар?

В інтернет-магазині передбачені кілька способів для оплати: готівкою у філіалі компанії при отриманні замовлення, банківською карткою в online-режимі, можливий також і безготівковий розрахунок. Крім того, доступне відправлення посилок післяплатою (тільки на склад «Нової Пошти»). Доставка замовлень за допомогою інших перевізників здійснюється за 100%-ною передоплатою.