HETTICH — партнер компанії KRONAS

Інноваційні розробки

Початок компанії поклав Карл Хеттих в 1888 році в місті Шрамберг на півдні Німеччини. У 1930 році було відкрито філію компанії і створено нове виробництво в м. Херфорд у Східній Вестфалії - центрі меблевої промисловості Німеччини. У 1966 році компанія переїжджає в сусіднє місто Кірхленгерн, де розміщується донині. Компанія знаходиться у володінні сім'ї Хеттих 3-го і 4-го поколінь.

За кожною розробкою ховаються результати багаторічних досліджень. Вже більше ста років родина Хеттих робить упор на інноваціях і сервісі, орієнтованому на клієнта. Залишаючись вірними своїм традиціям, Hettich пропонує клієнтам можливість збільшення конкурентоспроможності за допомогою своїх інноваційних розробок.

Hettich в цілому представлений в більш ніж 100 країнах світу і має виробництва в Північній і Південній Америці, в Європі та Азії. Це говорить про гарну репутацію, яка ґрунтується на безкомпромісній якості.

«Розумна» фурнітура

Відмітна особливість Hettich - це «розумна» фурнітура. Вона допомагає стимулювати розробку нових моделей і відповідати індивідуальним запитам. Hettich створює і ретельно опрацьовує ті деталі меблів, які в кінцевому підсумку залишаються невидимими. Однак важко переоцінити їх значення. Фурнітура Hettich рік за роком дарує меблям рух, безпеку і комфорт. Секрет Hettich - контроль якості, інтерес до інновацій, тісне спілкування з клієнтами та надійність.

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити