Часто задавані питання

Який стандартний розмір плити Egger?

Довжина — 2800 мм, ширина — 2070 мм. Стандартний розмір ЛДСП-листа дозволяє здійснювати розкрій з мінімальною кількістю відходів.

Чи має значення при виборі плити Egger її товщина?

Так. Товщина ЛДСП варіюється від 10 до 25 мм. Залежно від цієї технічної характеристики, вибирають плиту Egger для виробництва меблевих гарнітурів (для офісу, будинку, навчальних закладів) і торгового (для магазинів, супермаркетів, бутиків) обладнання, а також для обробки приміщень. Чим більша товщина листа, тим більші навантаження він здатний витримати. Товсті ламіновані плити більш міцні, тому використовуються в навантажених конструкціях.

Що враховувати при виборі дизайну ЛДСП?

Компанія Egger виробляє ламіновані плити з ефектним декором:

Перейдіть по посиланню для ознайомлення з доступними до замовлення товарами.

Окрім того, при виборі ЛДСП необхідно звертати увагу на структуру листа. Компанія Egger пропонує більше 15 варіантів. Якщо потрібна допомога при виборі — залишайте заявку, наші співробітники оперативно зателефонують і проконсультують.

Чи можна замовити доставку плити перевізником?

Ні. Інтернет-магазин KRONAS не надсилає плитні матеріали перевізниками. Через великі габарити і складність упаковки ЛДСП зростає ризик пошкодження товару. Це не дозволяє транспортним компаніям належним чином виконувати доставку плитних матеріалів.