Часто задавані питання

Чим відрізняється кромка PVC (ПВХ) від ABS (АБС)?

За зовнішнім виглядом і параметрами матеріали схожі. Але вони відрізняються між собою за експлуатаційними характеристиками. В основі кромки АБС — акрилонітрил-бутадієн-стирол, у складі якого немає хлору. Перевага полімерного матеріалу — широкий діапазон робочих температур. Кромка ABS зберігає свою форму і експлуатаційні властивості при t від -50 до +80 градусів Цельсія. Матеріал відрізняється більш широкою гамою кольорів, так як краще піддається забарвленню і добре тримає пігмент, має глянцевий блиск.

Що стосується ПВХ-кромки, то її робочий діапазон температур — від -10 до +50 градусів Цельсія. Матеріал добре витримує контакт з агресивними речовинами (кислотними сполуками та ін.), легко очищається від забруднень за допомогою побутової хімії.

Кромка забезпечує захист торців від вологи?

Так. Крім декорування торцевої поверхні і додавання їй завершеного вигляду, матеріал виконує ще одну важливу функцію — захисну. Після розігріву в процесі монтажу кромка щільно облягає краї меблевого гарнітуру, створюючи візуальний ефект монолітної поверхні. За рахунок цього матеріал забезпечує підвищений захист торців від руйнівного впливу вологи і від дрібних механічних пошкоджень.

Продукція яких брендів представлена в інтернет-магазині?

Каталог включає кромку від відомих виробників:

При виборі кромки орієнтуйтеся на її товщину (0,4–2 мм), ширину (19–54 мм), матеріал (АБС або ПВХ), декор (деревоподібний, фантазійний, уніколор) і структуру.

Як оплатити товар?

В інтернет-магазині передбачено кілька способів для здійснення оплати: готівкою у філії KRONAS при отриманні замовлення, банківською карткою в online-режимі, можливий також безготівковий розрахунок і післяоплата (у відділенні «Нової пошти»).