Кромка ПВХ або ABS використовується в меблевій промисловості. Її застосовують для обробки торцевих поверхонь: предметів інтер'єру, столешниць. Подібний матеріал не лише робить дизайн естетичним, але і захищає найуразливіші до ушкоджень зони меблів. У Києві ПВХ-кромка доступна в інтернет-магазині KRONAS, продаж відбувається в режимі онлайн. Замовити оздоблювальну стрічку можна в асортименті. Вона доступна різних розмірів і кольорів. Також купити витратні матеріали можна в інших магазинах нашої мережі по Україні. Ціни уточнюйте, вони можуть відрізнятися від тих, що вказані на сайті.

Види та відмінності

Кромка ABS і PVC використовується для обробки торцевих поверхонь. Вона перешкоджає проникненню вологи в корпус, захищає від механічних ушкоджень. Попри схожість, матеріали відрізняються за експлуатаційними характеристиками.

АБС-кромка характеризується великим діапазоном робочих температур (від -50 до +80), а ПВХ – від -10 до +50. Першу можна купити в глянцевому оформленні. Блиск досягається шляхом шліфування матеріалу, тому він набуває більше виражених декоративних властивостей. Ціни теж відрізняються, зважаючи на виробника. Кромки з ABS представлені товарами від MAAG, Egger. Фурнітуру з PVC найчастіше поставляє Китай, хоча є продукція і «Рехау».

Особливості та переваги використання

Кромка PVC і ABS характеризується високою міцністю. Вже при товщині 2 мм має протиударні властивості. Вони зростають пропорційно параметрам стрічки. Випускаються кромки завтовшки 0,4–5 мм. В меблевій промисловості частіше використовуються стрічки 0,8–2 мм. Вони характеризуються:

Щоб придбати меблеву фурнітуру в Києві, залишайте замовлення в інтернеті-магазині KRONAS. У нас представлений великий вибір товарів відомих брендів. Ціновий діапазон залежить від виробника і типу матеріалу. Наші менеджери швидко оброблять заявку, зв'яжуться з вами для уточнення деталей і умов оплати.

Меблева кромка PVC / ABS, кромка ПВХ / АБС для меблів

Наші партнери
Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися
Ми в соц. мережах