Часто задавані питання

Які плівкові фасади є в інтернет-магазині?

Компанія KRONAS — постачальник якісних, зносостійких, практичних і естетично привабливих матеріалів, виготовлених відповідно до вимог діючих стандартів безпеки. Каталог включає плівкові фасади FASART двох типів:

Особливість матеріалу — покриття зносо- і вологостійкою плівкою ПВХ, яка не піддається впливу ультрафіолету.

На які характеристики орієнтуватися, вибираючи плівкові фасади?

Крім типу поверхні (гладенька або з фрезеруванням), необхідно ще звертати увагу на:

  • товщину фасаду — 16, 19, 22 мм;
  • колір (бежевий, білий, жовтий, коричневий, червоний, помаранчевий, фіолетовий, чорний та ін.);
  • декор. Для гладеньких плівкових фасадів — деревоподібний, уніколор, фантазійний; для фрезерованих — деревоподібний і однотонний.

Гладенькі плівкові фасади представлені в трьох варіантах: з матовою, глянцевою і soft touch поверхнею; фрезеровані — в двох варіантах: з матовою і глянцевою.

У вас можна замовити товар з доставкою на об'єкт?

Так. В інтернет-магазині передбачена адресна доставка. Послугою можуть скористатися замовники з Києва, Запоріжжя, Маріуполя, Одеси. Якщо матеріал не вимагає додаткової обробки, наш кур'єр привезе його на наступний день при умові замовлення до 15:00. Доставка здійснюються до під'їзду. Замовник повинен організувати швидке розвантаження машини. Товар вивантажується і заноситься в будинок для самостійної заміни.

Чи можна отримати консультацію?

Так. Крім оформлення угоди і організації доставки товару, фахівці компанії KRONAS допоможуть розібратися у всіх технічних нюансах і дадуть відповідь на ваші запитання! Номери телефонів Call-центру вказані у розділі «Контакти».