Часто задавані питання

Які розсувні системи можна купити в інтернет-магазині KRONAS?

Наш каталог включає механізми декількох типів:

  • верхньопідвісні. Існує кілька типів механізмів, які відрізняються за формою розрізу направляючої (Г- або П-подібний профіль) і кількістю рухомих елементів ходових роликів (одна або дві пари);
  • опорні (нижні ходові ролики). Розрізняють системи двох типів: рамкові і безрамні. Останній варіант використовується при виготовленні меблів економкласу.

Каталог KRONAS включає якісну, надійну і зносостійку фурнітуру, розраховану на тривалий період експлуатації, для шаф-купе будь-якого типу, перегородок, які використовують для зонування простору, і міжкімнатних дверних конструкцій.

Які механізми кращі — верхньопідвісні або нижньоопорні?

Вибір механізму обумовлений тільки експлуатаційними особливостями і типом фасаду. Опорними системами переважно оснащуються рамкові дверні полотна, підвісними — плитні дверцята. Тип фасаду — це не єдиний критерій вибору фурнітури. Адже виробники випускають опорні механізми для суцільних плит, а також системи з верхніми ходовими роликами для алюмінієвого профілю.

При виготовленні меблевих конструкцій в дитячу переважно використовують верхньоподвісні механізми для дверей шафи-купе, тому що вони вважаються більш безпечними — практично ніколи не випадають з отвору. Але більш простими при монтажі і менш вибагливими при використанні є саме нижньоопорні системи.

Продукція яких виробників представлена в інтернет-магазині KRONAS?

Каталог включає розсувні системи від таких брендів:

Ці виробники випускають надійні механізми, які розраховані на високе навантаження і можуть включати в себе будь-яку кількість полотен.

В які міста KRONAS відправляє товар?

Компанія працює по всій Україні, саме тому доставка фурнітури здійснюється до будь-якого населеного пункту за допомогою перевіреної фірми-вантажоперевізника. Представництва компанії відкриті в Києві, Краматорську, Маріуполі, Запоріжжі, Житомирі, Одесі. У цих містах можна забрати товар на умовах самовивозу.