Основа ліжка значно впливає на ортопедичні властивості матрацу. Суттєво зекономити, не ризикуючи придбати неякісний товар, можна, відвідавши інтернет-магазин KRONAS. Спеціалізуючись на продажі всього необхідного для самостійного конструювання меблів, ми пропонуємо купити каркаси для ліжок. Всі вони оснащені ортопедичними ламелями та відрізняються лише за габаритами. Процес збору такої основи для ліжка не стане проблемою навіть для непрофесіоналів, адже у комплекті є всі необхідні кріплення. Доступна ціна каркасу для ліжка зумовлена простотою конструкції: тут немає зайвих декоративних елементів, якими можна доукомплектувати основу за власним бажанням.

Переваги використання готових каркасів

Купити каркас для ліжка — зручне рішення, коли немає можливості самостійно займатися виготовленням основи. Представлені у нас моделі відрізняються:

Завдяки специфічному розташуванню ламелей — паралельно один одному — і наявності вільного простору між ними створюються умови для циркуляції повітря. Таким чином, замовити каркас на ліжко потрібно для попередження накопичення пилу в матраці та розмноження шкідливих мікроорганізмів.

Сучасні технологи здорового сну

Ламельний каркас — просте пристосування, необхідне кожному. Наш інтернет-магазин пропонує купити якісну основу для спального місця будь-яких габаритів. Зробіть свій сон комфортнішим, навіть якщо у вас вже є хороший ортопедичний матрац, замовивши якісну основу для нього. У нашому каталозі представлено 8 різних розмірів ліжок. Ціни виробів збільшуються прямо пропорційно їх габаритам. Придбати та отримати товар, який сподобався, можна як самовивозом в Києві, так і оформивши доставку в будь-яке з міст України. Жителі столиці також можуть придбати обрану модель в одному з наших роздрібних магазинів. Вартість в філіях Києва відповідає зазначеній на сайті.

Каркас на ліжко

Наші партнери
Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися