Часто задавані питання

Що враховувати при виборі стільниці з ДСП (постформінг)?

Хороші експлуатаційні властивості плити забезпечують можливість використання меблів при інтенсивних навантаженнях без втрати первинних властивостей і естетичної привабливості. Завдяки цьому попит на стільниці з ДСП стабільно високий. При її виборі важливо враховувати такі характеристики:

  • товщину (18, 28, 38 і 38 мм);
  • довжину (3050, 3600 4100 і 4200 мм);
  • ширину (600 і 920 мм);
  • радіус закруглення в мм (прямий, 1,5; 2,5; 3,0; 4,0; 6,0; 8,0);
  • тип закруглення (L, U, 1U, 2U).

Важливе значення має декор ДСП – деревоподібний, під камінь і бетон, фантазійний, уніколор. Каталог KRONAS містить плити в широкому асортименті – понад 50 варіантів цікавих структур.

Які виробники є в магазині?

Каталог KRONAS містить продукцію відомих світових брендів:

Стільниці виготовляються з якісних плит, із застосуванням інноваційних технологій. Їх якість підтверджена сертифікатом відповідності вимогам міжнародних стандартів і норм екологічного менеджменту.

В інтернет-магазині проводяться акції, є знижки?

Так. Співпрацюючи з інтернет-магазином KRONAS, ви отримуєте можливість взяти участь в акції або купити стільницю з ДСП зі знижкою. Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб бути в курсі актуальних спеціальних пропозицій.

Де знаходяться філії KRONAS?

Представництва компанії розташовані в Києві, Запоріжжі, Одесі, Маріуполі, Житомирі, Краматорську. У цих містах клієнти мають можливість забрати товар на умовах самовивозу або скориставшись послугами фірм-перевізників. Доставка замовлень до інших населених пунктів України здійснюється за допомогою перевірених транспортних компаній.