INOXA — партнер компанії KRONAS

Компанія «INOXA», що має тридцятирічний досвід в обробці металевих дротяних виробів, об'єднує в одне ціле кухонне житловий простір і рішення, які втілюють і поєднують такі поняття, як необхідність максимально використовувати простір і практичність, функціональність, а також привабливий вигляд, сучасний витончений дизайн.

Дизайнерські рішення народжуються на основі побажань клієнтів і інтуїції компанії «INOXA», яка готова прийняти будь-яку можливість в придбанні досвіду та знань у сфері виробництва комплектуючих із сталевого дроту шляхом експериментів і створення найбільш інноваційних прототипів для клієнтів.

Додаткові лінії продукції «INOXA» із сталі, хрому, заліза й пластмаси створюються на основі чітких проектів таким чином, що найпоширеніші продукти перетворюються на інноваційні рішення, які є простими у використанні і функціональними в застосуванні. У виробництві аксесуарів використовується сама інноваційна технологія. Компанія досягла великих успіхів як у себе на батьківщині в Італії, так і за її межами.

Компанія «INOXA» з 1998 року виготовляє кухонну фурнітуру на основі металевого прута, що відповідає всім вимогам практичності і універсальності. Спираючись на багаторічний досвід, спостерігаючи за сучасним дизайном, фахівці «INOXA» створюють великий асортимент якісних виробів: сітчасті ємності, висувні механізми, різноманітні аксесуари для меблів.

Компанія «INOXA» створила власну систему контролю якості виробничих ліній на основі принципів, продиктованих міжнародним сертифікатом UNI EN ISO 9001, наявними в активі компанії. Безперервне вдосконалення є незмінною метою «INOXA». Принцип прийняття рішень у компанії заснований на аналізі даних та інформації, пов'язаних з показниками ступеня зацікавленості клієнтів. Фахівці компанії стежать за всіма змінами та новаторством в даній області, вивчають вдосконалені методи хромування, фарбування, зварювання.

Компанія «INOXA» велику увагу приділяє індустріалізації виробів. Регулярне оновлення і вдосконалення обладнання дозволило компанії досягти високого рівня якості виробів на ряду зі значним скороченням вартості готових продуктів.

«INOXA» - Італія в деталях!

Сертифікати

Certificato 2017-2108 Inoxa

Certificato 2017-2108 lingua italiana

Заключение государственной СЭЭ Volpato и Inoxa

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити