Часто задавані питання

На що орієнтуватися при виборі ЛДСП від Swiss Krono?

Основні параметри ламінованої деревостружкової плити – це:

  • товщина – 10, 16, 18 і 25 мм;
  • довжина – компанія Swiss Krono випускає стандартні плити довжиною 2800 мм;
  • ширина – каталог виробника містить ЛДСП шириною 2070 мм.

Важливе значення при виборі плитного матеріалу має тип декоративного покриття. В асортименті виробника – ЛДСП з імітацією порід дерева та всіляких фантазійних декорів. Декоративна плівка налічує 13 видів структур: з матовою (VL), загальною деревною (WG), гладкою напівглянсовою (SM) ламінованою поверхнею, а також типу рустикальні пори (PR), апельсинова кірка (PE), текстура ясена (SE), під дуб (SD), під в'яз (SW), матрикс (MX), Synchro Hickory (CH), офісна (BS), One Wood (OW), Synchro Lambrusco (CL).

Що таке клас емісії Е1?

Це стандарт якості для ЛДСП. Він визначає допустимий рівень вмісту формальдегіду. Плитний матеріал від Swiss Krono належить саме до найсуворішого класу емісії Е1, що визнаний Держстандартом безпечним для застосування в меблях, зокрема дитячих, медичних. Допустима норма вмісту СН2О – до 10 мг. Плити ЛДСП класу емісії Е1 від Swiss Krono не виділяють шкідливих субстанцій, зокрема канцерогенної речовини фенолформальдегіду, є абсолютно безпечними для здоров'я людини.

Як можна переконатися у якості ЛДСП?

Компанія KRONAS надає сертифікат, що підтверджує відповідність технічних характеристик матеріалу вимогам чинного Держстандарту.

Чи можна замовити доставку плити до міста, де немає представництв KRONAS?

Ні. Компанія KRONAS не відправляє ЛДСП перевізниками. Забрати ЛДСП можна самостійно зі складу наших філіалів, розташованих у Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Краматорську. Крім того, ми здійснюємо адресну доставку матеріалу. Послуга доступна для замовників з Києва, Одеси, Маріуполя, Запоріжжя.