Hafele — партнер компанії KRONAS

Компанія Hafele — одна з провідних компаній на ринку фурнітури для меблів. Меблева фурнітура під знаком якості Hafele стала не просто невід’ємною практичною частиною, але й елегантним рішенням в інтер’єрах. Компанія в недалекому майбутньому відсвяткує свій 100-річний ювілей, адже вона була заснована в 1923 році в німецькому місті Нагольд. На сьогодні Hafele — це глобальна організація, оскільки її складські приміщення та філії розташовані у більш ніж у 120 країнах світу. Бездоганне функціонування компанії забезпечують понад три тисячі співробітників, кожен із яких професійно виконує покладені обов’язки.

На ринку України бренд представлений уже понад 11 років. Компанія KRONAS є офіційним дилером Hafele у Києві та Київській області. У нашому асортименті представлені петлі, механізми висування, підйомні механізми, полицетримачі і кріпильна фурнітура під маркою Hafele.

Управління якістю й екологічною безпекою в HAFELE

Управління якістю й екологічною безпекою є важливим складником філософії компанії HAFELE. Безперервне вдосконалення сприяє зростанню стандартів якості.

Сертифікація согл. DIN ISO 9001/14001

Ви можете самі переконатися у високих стандартах якості HAFELE: в 1995 р компанія пройшла сертифікацію согл. DIN ISO 9001. Сертифікація согл. DIN EN ISO 14001, пройдена у 2000 р, підтверджує її дбайливе ставлення до природних ресурсів і довкілля.

Програма підвищення довіри

Активна природоохоронна діяльність не тільки дає змогу зменшити кількість відходів і шкідливих викидів, а й гарантувати економічні та екологічні переваги для наших клієнтів завдяки економії енергії та матеріалів. Безперервне вдосконалення обох систем дозволило у 2002 р перейти від класичного процесу сертифікації до DQS-TIP (Програма підвищення довіри).

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити