Часто задавані питання

У вас у продажу є тільки газові підйомників? Потрібен механічний.

У продажу на сайті представлений великий вибір підйомників різної конструкції. Зокрема, є механічні кутові моделі. Рекомендуємо придивитися до товарів:

  • Helix-M 3,5-4,5 від Giff Prime;
  • Demo (універсальний) від Giff;
  • Junior від Giff (2 шт. в комплекті).

Якщо потрібна допомога при виборі – залишайте заявку, наші співробітники оперативно зателефонують і проконсультують.

У вас можна купити підйомник з відстрілом?

Зверніть увагу на новинку нашого каталогу – модель Helix-M 3,5-4,5 від виробника Giff Prime.  Цей механізм можна використовувати разом з меблевим відстрілом.  Він оснащений доводчиком для більш плавного відкривання і закривання, що вберігає конструкцію від зносу, робить використання меблів більш комфортним і безпечним.

Які підйомні механізми з максимальним зусиллям є в продажу?

У каталозі представлений великий вибір підйомних механізмів з різними показниками максимального зусилля: від 40 до 160 Н. Знайти моделі з відповідними характеристиками можна в цьому розділі каталогу.

Чи можна повернути або обміняти товар?

Так, у нас передбачена можливість обміну протягом 14 днів з моменту купівлі за умови збереження оригінальної упаковки та товарних якостей виробу. Звернутися можна до наших представництв у Києві, Одесі, Запоріжжі, Житомирі, Маріуполі та Краматорську. Детальніше про умови можна дізнатися в розділі «Повернення і обмін» на нашому сайті.