Часто задавані питання

З якими кухнями сумісні цоколі?

Дизайн і розміри меблів не мають значення. Головна умова - нижня база кухонного гарнітура повинна бути встановлена на регульованих пластикових опорах.Ніжки потрібно купувати разом з кліпсами,які призначені для фіксації цоколів. Планки підходять для установки на лінійних, кутових і острівних кухнях. З їх допомогою можна закрити просвіт між підлогою та тумбою під радісних тумбами, але попередньо потрібно надати планці відповідну форму. У потрібний момент цоколь можна швидко зняти, помити підлогу під тумбами і назад встановити планку.

З чого виготовлені цоколі?

 Матеріал виготовлення захисно-декоративних панелей - пластик або алюміній. Цоколі не бояться води і не вбирають вологу. Завдяки їх використанню меблі надійно захищена від розбухання.

Чи бувають дерев'яні цоколі?

В інтернет-магазині «Кронас» не продають готові цоколі з ЛДСП або МДФ. Однак їх можна замовити разом з фасадами або розпилом плитних матеріалів. Для таких цоколів у нас купують прозору пластикову захист.

Які цоколі продає ваш магазин?

Ми на вигідних умовах реалізуємо планки різних кольорів, включаючи алюміній і нікель-Браш. У нас продаються моделі тільки від перевірених та відомих торгових марок:

 

  •       VOLPATO;
  •       GIFF.

 

Також ми продаємо ущільнювачі до цоколям GIFF.

Як отримати цоколь в іншому місті?

При оформленні заявки досить вибрати перевізника і номер поштового відділення у вашому місті, куди повинні доставити товар. При отриманні цоколя потрібно пред'явити присланий перевізником код.