Часто задавані питання

Які переваги у джокерної полісистеми?

Joker – універсальна система, що дозволяє монтувати практично будь-яке обладнання, яке може знадобитися в торговому залі: стелажі, вітрини, стенди, огорожі, стійки адміністратора, вішалки для одягу, примірочні. Вона дає можливість створювати конструкції будь-якої геометрії (з округленням краями, непрямими кутами з'єднань) і розмірів. Вагома перевага джокерної полісистеми – легкий і швидкий монтаж елементів. Готові конструкції характеризуються невеликою вагою, практичністю, вираженою індивідуальністю.

Які труби краще використовувати при виготовленні стелажних систем?

Інтернет-магазин KRONAS реалізує хромовані труби D = 25 мм, виготовлені зі гнутої листової сталі. Визначальне значення при їх виборі мають умови подальшої експлуатації. Каталог інтернет-магазину KRONAS містить хромовані труби для розв’язання різнопланових завдань – з товщиною стінок 0,7; 0,8; 1,0 мм. Чим більше товщина вертикальної опори, тим більше навантаження вона здатна витримати. Якщо у планах установка стелажних систем у приміщеннях з підвищеною вологістю, краще вибрати для їх виготовлення конструктивний матеріал з більш потужним шаром гальванічного захисного покриття. Каталог містить хромовані труби довжиною в 3 м.

Які Joker-системи найкращі?

Інтернет-магазин KRONAS співпрацює з надійними виробниками. Каталог містить Joker-системи від таких брендів, як:

В інтернет-магазині KRONAS представлені комплектувальники до Joker-системи в широкому асортименті: фланці, заглушки, з'єднувальні муфти, кріпильні кронштейни, подвійні й потрійні муфти, дистанційні кріплення, гачки та інші елементи.

У яких містах є наші представництва?

Філії компанії KRONAS відкриті в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Краматорську. У цих містах можна забрати товар на умовах самовивозу або скориставшись послугами фірм-перевізників. Доставка замовлення здійснюється до будь-якого населеного пункту України. Послуга надається за допомогою надійних транспортних фірм.