Часто задавані питання

На що орієнтуватися при виборі роликових напрямних?

У процесі купування цього елементу враховуються товщина металу (оптимальний варіант – 1,2 мм), довжина (каталог містить вироби з параметром L від 250 до 600 мм), тип висунення (часткове або повне), рівень максимального навантаження (стандартна модель витримує 15-25 кг), колірне рішення (білий, коричневий, чорний). При цьому важливо, щоб ширина вертикальної бічної стійки перевищувала довжину роликових напрямних на три-п'ять міліметрів. Завдяки такому рішенню, полегшується і прискорюється процес монтажу висувних систем і забезпечується коректна робота ящиків в ході експлуатації. Крім того, має значення кількість циклів відчинення.

Каталог KRONAS містить роликові напрямні для всіх типів тумб, зокрема кухонних гарнітурів, а також для комодів, прилавків, стійок, комп'ютерних та письмових столів, шаф-купе, які розраховані на інтенсивну експлуатацію. Їх робочий ресурс – 20 тис. циклів відчинень.

Продукція яких виробників представлена в каталозі KRONAS?

У нас ви зможете замовити механізми від відомих брендів:

Каталог включає сертифіковану продукцію, якість якої підтверджено сертифікатом.

У яких містах є наші філії?

Представництва компанії відкриті в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Краматорську. У цих містах можна забрати товар на умовах самовивозу або скориставшись послугами фірм-перевізників. Доставка замовлення здійснюється до будь-якої точки України. Послуга надається за допомогою надійних транспортних фірм.

В інтернет-магазині проводяться акції, є знижки?

Так. Співпрацюючи з інтернет-магазином KRONAS, ви отримуєте можливість взяти участь в акції або придбати роликові напрямні зі знижкою. Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб бути в курсі актуальних спеціальних пропозицій.