Slider

ПРОДУКЦІЯ ТМ SLIDER - ЦЕ СИСТЕМИ ДЛЯ ОПОРНО-РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ

main1

Оптимальне співвідношення ціна-якість, практичність і сучасний зовнішній вигляд - це головне акценти в позиціонуванні торгової марки на меблевому ринку України.

ПЕРЕВАГИ:

  • Контроль на всіх етапах виробництва, що забезпечує відсутність браку.
  • Максимально стислі терміни виробництва готових виробів.
  • Профілі виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву марки 6063 на професійному автоматизованому обладнанні, що забезпечує тривалий термін експлуатації розсувних систем.
  • Доставка спеціалізованим транспортним засобом,  виключає пошкодження при переміщенні.Широкий асортимент конфігурацій і декорів дають можливість створити естетично привабливий дизайн виробу для кінцевого споживача.
  • А також в нашому асортименті є всі комплектуючі для монтажу систем - напрямні, ролики, щітки.
  • У нас ви отримаєте комплексне рішення для розсувних дверей - вибір профілю, комплектуючих, порізка, збір, наповнення.
Fusion1
Slider FUSION – цей тонкий профіль незвичайної форми в трендових кольорах буде не просто оздобленням наповнення, а стане деталлю, яка підкреслює задумку дизайнера.
Modus1
Slider Modus – світові тенденції диктують нові форми профілів для розсувних дверей. Сьогодні – це тонкі лінії з чіткою геометрією, покликані акцентувати увагу на наповненні і в той же час зберегти ергономічність і комфорт експлуатації.
Slider Premium – профіль з товщиною металу 1,4 мм забезпечує надійність в експлуатації систем і підходить для створення дверей висотою 3,2 і шириною 1,2 м та для шаф з тяжким наповненням. Це чудовий вибір для меблів преміум сегменту.
Slider Expert – оптимальне рішення для більшості розсувних систем. Найпопулярніша конфігурація профілю і краще співвідношення ціна-якість. У популярному кольорі «срібло» має паз для щітки.
Slider Avenue – широкий і зручний профіль преміум класу в самих трендових декорах. Товщина металу 1,2 мм.
Slider Castle – закритий профіль. Відмінне рішення для створення міжкімнатних перегородок. А широкий вибір кольорів допоможе ідеально інтегрувати розсувні двері в ваш інтер'єр.
Slider Trend – форма профілю, яка підкреслить індивідуальність і витончений смак вашого інтер'єру. Глянцева поверхня додасть додатковий лоск для ваших меблів. В комплект входять широкі горизонтальні профілі.
Slider Hard – закритий Н-подібний профіль. Вдалий вибір для інтер'єрів в стилі Hi-Tech і LOFT. Форма і товщина стінок профілю дає можливість використовувати його для шаф з важким наповненням і масивних міжкімнатних перегородок.
Slider Quadro – суперширокий закритий профіль, який підкреслить масивність меблів і зробить їх зовнішній вигляд більш чітким та геометричним.
Slider Line – вузький, ергономічний профіль, який може застосовуватись в неглибоких шафах, наприклад, в передпокої. Адже ширина напрямних складає всього 40 мм.
Slider Air – супервузький вертикальний і горизонтальний профіль. Така конфігурація профілів додасть виробу елегантний зовнішній вигляд і легкість всієї конструкції.
Slider Project – популярна та бюджетна конфігурація профілю, яка ідеально підійде для виробництва серійних та офісних меблів.

ПОСЛУГИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва розсувних дверей та склообробки. Компанія KRONAS володіє парком високотехнологічного обладнання, що дозволяє створити будь-які складні вироби зі скла. Наявність власних потужностей і складів дозволяє працювати з постачальниками матеріалів безпосередньо і тримати складські запаси комплектуючих. Це значно скорочує терміни виробництва виробів.

ВИГОТОВЛЕННЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ

СКЛООБРОБКА

ХУДОЖНІ РОБОТИ

Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися