Штучний камінь в інтер'єрі будинку

Якщо ви вирішили використовувати в інтер'єрі кухні штучний камінь, повірте: неможливого для вас не буде. Цей матеріал дозволяє втілити у життя найоригінальніші дизайнерські задуми. З нього можна створювати різні елементи для кухні, ванної, передпокою або спальної кімнати. Це можуть бути підвіконня, стінові панелі, мийка, стільниця зі штучного каменю та навіть меблі. Хоча нерідко декоративний матеріал в Україні застосовують для виробництва офісних гарнітурів преміум-класу, обладнання для лабораторій, виставок, торгових залів модних бутиків.

Переважні характеристики

Штучний камінь для кухні виробляється на основі матеріалу, що має чудові експлуатаційні властивості ─ акрилу чи кварцового агломерату. Останньому варіанту віддають перевагу, якщо виникає необхідність у поверхнях підвищеної міцності. Його зазвичай застосовують для створення елементів інтер'єру, призначених для інтенсивного використання.

До переважних особливостей акрилового каменю відносяться:

Доступна ціна і низька вага, у порівнянні з виробами, виготовленими з натурального матеріалу — додаткові переваги, якими володіє декоративний камінь для стільниці.

Вибір для кожного

Інтернет-магазин Kronas пропонує купити недорого штучний камінь на стільницю трьох колекцій:

Матеріали виробляються на сучасному обладнанні із застосуванням ряду інновацій. Їх якість підтверджена відповідним сертифікатом.

Ціна декоративного каменю не включає будь-яких посередницьких накруток, адже ми поставляємо товар безпосередньо з заводу-виробника. Доставка замовлень можлива у будь-яке місто України.

Штучний камінь

Кращі пропозиції
Наші партнери
Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися

Говоріть...

Закрити