Кожній кухні необхідна кухонна фурнітура та кухонні комплектуючі, купити які ви можете саме в цьому розділі. Наш вибір допоможе пожвавити будь-яку кухню, додати їй як функціональності, так і затишку. Вам представлені різноманітні кухонні комплектуючі, такі як сушки для посуду, релінгові системи і полки до них, карго і висувні корзини, плінтуси та торцювання для стільниць, відра для сміття і ще маса приємних і корисних дрібниць. Тут ви знайдете все, щоб перетворити будь-яку кухню.

Кухонні аксесуари - це те, без чого не уявляє своє життя жодна господиня. Та й кожному з нас доводилося щось готувати, користуючись при цьому сковорідками, каструлями, та іншими речами.

Є кілька видів кухонних приладів. По-перше, посуд - каструлі, чайники, сковороди, листи, друшляки, ступки для товчіння, та інші прилади, обов'язкові при приготуванні їжі. У розряд необхідних також входять ножі, ножиці, обробні дошки для обробки м'яса, і качалки для приготування тіста.

Крім обов'язкових, є й інші кухонні аксесуари, які не потребують обов'язкового використання, але значно економлять час. Це м'ясорубки, міксери, чесноковижімалку, терки, таймери, скороварки. Не варто ігнорувати ці пристрої - вони можуть істотно полегшити Вашу працю.

І, нарешті, існують прилади для завзятих кулінарів, кому мало всього вищепереліченого. Сюди входять: різні набори форм, кондитерські та фруктові виїмки, гребінки і корнети для кондитерських виробів, казан для східних страв, пельменниці, рамки для страв на пару, піали, та інші кухонні приладдя, серед яких трапляються зовсім екзотичні - начебто мармурової дошки, на якої зручно готувати солодощі.

Кухонні комплектуючі

Категорії товарів
Кращі пропозиції
Наші партнери
Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися
Ми в соц. мережах