Часто задавані питання

Якого кольору лотки продаються в вашому магазині?

В інтернет-магазині «Кронас» можна купити лотки для столових приладів, які підійдуть для меблів з будь-яким дизайном. Для цього в асортимент включені моделі з універсальним кольором:

 

  •       білі;
  •       сірі;
  •       графіт.

 

Запропоновані лотки добре поєднуються з однотонними, фантазійними і деревоподібних декорами. В раді випадків їх рекомендується підбирати під колір напрямних, лицьової фурнітури або задніх стінок з ДВП.

У яких відділеннях встановлюють лотки?

Пластикові органайзери призначені тільки для установки в висувних ящиках. Мінімальна висота бічних стінок у висувних елементів повинна становити 55 мм. Максимальна глибина ящика - 480 або 490 мм. У нашому каталозі можна знайти лотки, які підходять для інтеграції в тумби з шириною фасадів від 350 до 900 мм. Тип напрямних не має значення. Лотки встановлюють в ящиках з роликовими і кульковими направляючими, а також механізмами висування прихованого монтажу.

Що робити, якщо розміри ящика і лотка не збігаються?

Пластикові органайзери для столових приладів виготовлені для модулів зі стандартними розмірами. Якщо ширина тумб обрана довільно, рекомендується адаптувати лотки - в залежності від обставин вкоротити або зробити їх вже. Це можна акуратно виконати за допомогою хорошого лінолеумного ножа з гострим лезом (не рекомендується використовувати електролобзик, оскільки пластик від вібрації може відламати не в тому місці). Лоток можна вкоротити майже на 100 мм і зменшити його ширину на 55 мм. Максимальні допуски для кожної моделі дізнавайтеся в каталозі.

Де можна купити лотки для столових приладів?

Ми відправляємо товар у всі регіони країни і пропонуємо на вибір кілька способів оплати, тому заявку можна оформити прямо на офіційному сайті інтернет-магазину.