Часто задавані питання

Які направляючі можна купити в вашому інтернет-магазині?

 

Компанія «Кронас» за вигідною ціною реалізує механізми висування для ящиків і столів з розсувними кришками. У нас можна купити три види направляючих:

 

  • кулькові (телескопічні);
  • роликові;
  • прихованого монтажу.

 

У каталозі представлені напрямні для установки в нішах з глибиною від 250 до 700 мм. Для комплектації столів інтернет-магазин пропонує системи висунення довжиною 900 і 1300 мм.

Які механізми висунення оснащені амортизаторами?

Пристроями плавного закривання оснащують всі види цих систем висування. В напрямні прихованого монтажу й кулькові моделі доводчики вбудовують, а для роликових механізмів і метабоксов їх можна придбати окремо.

Які направляючі найкращі?

Оптимальний варіант для оснащення меблів - системи висунення прихованого монтажу. Вони володіють високою навантажувальною здатністю і непомітні при відкриванні, так як знаходяться за бічними стінками ящиків. Ці механізми представлені кількома модифікаціями:

 

  •         з доводчиками;
  •         з відстрілом (відкривання від натискання).

 

Напрямні прихованого монтажу витримують навантаження від 30 до 35 кг і розраховані на 40-100 тисяч повних робочих циклів (7-15 років експлуатації). Вони доповнені функцією регулювання фасаду в 3 площинах і оснащені механізмом повного висунення.

Чи потрібно вносити передоплату при замовленні напрямних?

Товар потрібно повністю оплатити при оформленні заявки або отриманні. Другий варіант можливий при адресній доставці або в тих випадках, коли транспортні компанії надають можливість розрахуватися післяплатою.