Часто задавані питання

Для якої меблів потрібні регульовані опори?

Меблеві ніжки з функцією регулювання - універсальні комплектуючі. Їх використовують при виготовленні кухонь, шаф з будь-яким способом відкриття фасадів, тумб, комодів, столів, крісел і диванів. Область застосування залежить від розмірів, матеріалу виготовлення та дизайну опор, які мають висоту від 20 до 150 мм.

Опори яких виробників краще?

Ми продаємо якісні ніжки незалежно від їх ціни і торгової марки. Різниця між моделями полягає в естетиці і габаритах. Для меблів преміум-категорії підійдуть вироби з більш високою вартістю, в інших випадках доцільно розглянути інші варіанти. В інтернет-магазині «Кронас» можна купити ніжки декількох популярних брендів:

 

  • VOLPATO;
  • GIFF;
  • ALVA.

 

Крім торгової марки, ціни, дизайну і висоти, при виборі відповідної моделі також потрібно враховувати діапазон регулювання. Особливо це актуально для приміщень з нерівними підлогами.

Для чого призначені чорні пластикові опори?

Чорні ніжки з пластика з висотою 100 або 150 мм використовують для комплектації кухонь та інших меблів, яка внизу закривається цокольним планками із пластику, алюмінію, МДФ і ЛЛСП. До цих опор необхідно купувати кліпси.Ніжки висотою 50-70 мм використовують при виготовленні шаф, тумб, комодів, торгової, навчальної та офісних меблів без цоколів.

Як прикріпити опори до меблів?

Більшість моделей досить прикрутити саморізами до основи. Однак в асортимент включені регульовані ніжки, які оснащені втулками і вимагають попередньо Засвердлювання в торцях або лицьовій площині деталей. Установку таких моделей краще довірити фахівцям.

Де можна купити ваші регульовані опори?

Товар в нашому інтернет-магазині продається без будь-яких обмежень. Якщо у вашому місті немає наших філій, ми відправимо меблеві комплектуючі транспортною компанією.