Часто задавані питання

Які меблі можна виготовляти з хромованої труби Joker D=25 мм?

Матеріал підходить для створення конструкцій різної довжини та геометрії: стелажних систем усіх типів (офісних, торгових, складських), вітрин, виставкових стендів, огорож, стійок адміністратора, вішалок для одягу, примірочних, домашніх меблів та ін. Його переваги – висока міцність, невелика вага, естетичний вигляд, практичність.

Чи можна самостійно зібрати меблі з хромованої труби Joker D=25 мм?

Так, за умови, що у проєкті немає помилок і проведений правильний розрахунок необхідних елементів. Вагома перевага джокерної полісистеми – простота монтажу конструкцій. Для цього необхідно підготувати такі інструменти: набір шестигранних ключів, викрутку, рулетку, болгарку або ножовку по металу для розкрою трубного прокату. Співпрацюючи з компанією KRONAS, ви отримуєте можливість не тільки купити джокерну полісистему для створення функціональних меблів, а й замовити за вигідними тарифами розкрій і торцеве оброблення супутніх матеріалів, а також виготовлення полиць з МДФ чи з ЛДСП. Усе, що потрібно від вас, – правильно порізати трубний прокат і зібрати конструкцію.

Що враховується при виборі труби Joker D=25 мм?

Основні характеристики матеріалу – це:

  • товщина металу (0,7; 0,8; 1,0 мм);
  • довжина труби;
  • матеріал виготовлення (сталь із хромованим захисним покриттям).

Каталог інтернет-магазину KRONAS містить продукцію, яка випускається під брендом: ALVA, GIFF.

Чи можна самому забрати товар зі складу?

Так, у нас є самовивіз. Склади компанії KRONAS знаходяться в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, Житомирі, Краматорську. Уточніть заздалегідь наявність товару на складі та попередньо його зарезервуйте. Ціна матеріалів у київських представництвах збігається з вартістю, вказаною на сайті. У філіях інших міст ціни можуть відрізнятися. Для уточнення вартості товару в потрібному місті зв'яжіться з менеджером Call-центру. Фахівець проконсультує вас з усіх питань. Звертаємо увагу на те, що доставка товарів можлива до будь-якого населеного пункту України.