Конфірмат — це одноелементна стяжка, яка широко використовується у виробництві меблів. Зовні він нагадує шуруп, але відрізняється по конфігурації. Для цих виробів характерні затуплений кінець і головка потайного типу. При монтажі гвинт-конфірмат ховається в корпусі меблів. Залишаючись непомітним візуально, він при цьому відмінно виконує основну функцію - кріплення модульних елементів. В Україні купити метизи подібного типу можна в інтернет-магазині KRONAS. Тут представлений великий вибір меблевої фурнітури. Ціни на товар варіюються в залежності від виду та призначення. Замовити фурнітуру можна з доставкою в Києві та інших містах країни.

Асортимент каталогу

В інтернет-магазині в продажу представлений великий вибір різних метизів і додаткової фурнітури, що використовуються в меблевій промисловості. Прямо зараз можна купити спеціальні заглушки на гвинт-конфірмат. Вони доступні в асортименті кольорів, можуть відрізнятися за типом матеріалу і розмірами.

Якщо говорити про сам шуруп з потайною головкою, то серед експлуатаційних властивостей, якими характеризується конфірмат меблевий, відзначимо:

Ці гвинти здатні витримувати значне навантаження, вони використовуються для скріплення елементів меблів різних габаритів.

Замовляйте конфірмати і додаткові елементи в Києві прямо зараз, економлячи власний час. Продаж в режимі онлайн дозволяє вибирати і купувати різну меблеву фурнітуру, не виходячи з дому. Всі характеристики товару — ціни, колірна гамма, ім'я виробника і розмір — вказані на сторінці з описом, що полегшує процес пошуку товарів потрібного типу.

Конфірмат меблевий


Ключ до конфірмату Z-подібний GIFF
Артикул товару: 07732
Ключ до конфірмату Z-подібний GIFF
1,53 грн
Купити
Наші партнери
Підпишіться на найцікавіше
Щоб бути в курсі останніх новинок та акцій, підпишіться на розсилку!
Підписатися
Підписатися
Ми в соц. мережах