Відмова від розсилки
Дякуємо вам за ваш час та за довіру, яку ви віддали нашій компанії. Будь ласка, зверніть увагу, що ви більше не будете отримувати будь-які повідомлення, новини чи акції від нашої сторони. Якщо у майбутньому ви знову зацікавитеся нашою інформацією чи послугами, будемо раді бачити вас серед наших читачів знову. Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю. Бажаємо вам всього найкращого.
Ви впевнені що хочете відмінити підписку?
Так
Ні
×

Albatur – нове слово в розсувних системах

02 травня 2018

1200х600 UKR_1

Варіантів створення інтер'єрів багато, як і пропозицій на ринку меблів та меблевих комплектуючих. А щоб ви не губилися в величезному виборі виробників, компанія KRONAS знаходить для вас кращих у своїй сфері.

Нещодавно ми розпочали співпрацю з турецькою фірмою Albatur - моно-брендом, який займається виробництвом тільки розсувних систем. Це дозволяє компанії більш ретельно стежити за якістю, а також випускати нестандартні рішення відповідно до індивідуальних вимог замовника.

Вся продукція Albatur відзначена знаком якості TÜV і має гарантію 5 років на території України.

Розсувні та підвісні системи укомплектовані сучасною системою доводчиків. Вони забезпечують плавне та безшумне відкриття і закриття дверей. При максимальному навантаженні система зберігає плавність та легкість руху, а завдяки якісним комплектуючим вона зберігає свої початкові характеристики та цілісність конструкції.

Що ви можете замовити вже зараз:

  • M02 8220 SFT система для розсувних дверей прихованого монтажу для дверей товщиною 16-50 мм та вагою до 100 кг на одні двері.
  • M03 SRG 100 система для розсувних дверей з ДСП, МДФ та натурального дерева товщиною 18-22 мм та вагою до 60 кг на одні двері.
  • M20 9700 SFT підвісна розсувна система для міжкімнатних дверей вагою до 120 кг та стопорами. Вона зручна і функціональна та допомагає значно заощадити простір при облаштуванні приміщень.
  • M08 7700 PLUS система для розсувних дверей зі скла товщиною 18-22 мм і вагою до 75 кг на одні двері.

Ознайомитися і відчути всі переваги нових розсувних систем ви зможете в київській філії на пр-ті ак. Корольова, 1.

Наші партнери

Говоріть...

Закрити